Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesen 100 km-es...

Pár hetes terhesen 100 km-es vonatút mennyire veszélyes ha volt már egy vetélés?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne veszélyes? A vonaton ülni fogsz, és még annyira el sem gémberedsz, mint mondjuk kocsiban. Semmi megerőltető sincs benne.
2012. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vetélés általában nem egy-egy út miatt következik be.

Ha a babád jól megtapadt, akkor nem akar majd megszabadulni tőled, max. csak 9 hónap múlva.

Persze megértem, hogy aggódsz, de ne félj egy kis vonatozástól.

2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én két hónapos terhesen ausztriai egész napos hajókiállításra mentem, utána vásárlókörút. Azon kívül, hogy elfáradtam semmi baj nem történt. Nyugodtan lehet utazni, ne aggódj.
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhességem alatt vonattal jártam dolgozni. Ez napi 2x60 km volt. Nem volt semmi probléma belőle.
2012. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak attól félek,hogyha még nem ágyazódott be rendesen akkor a rázkódástól valami baja lehet.

Mindenkinek ment a zöld kezecske.

2012. febr. 24. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nyáron amikor hazajöttünk Szlovéniából akkor derült ki, hogy babát várok. Szegénykém úgy ágyazódott be, hogy közben túráztunk, sátraztunk és egész nap hazafelé a kocsiban zsibbadtam. De mivel neked már volt egy vetélésed megértem, hogy jobban aggódsz. Szerintem nem lesz gond, főleg ha pl. IC-vel mész az nem rázkódik annyira, mint egy-két helyen a kis piros vonat.
2012. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!