Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok kezdeni 15 hetesen...

Mit tudok kezdeni 15 hetesen a derékfájással?

Figyelt kérdés
kb. két hete fáj a derekam de pár napja felerősödött, nem nyilall csak tompán fáj folyamatosan. Csak akkor enyhül ha lefekszem, de amint felkelek, rögtön fájni kezd. Nap végére már úgy tudok csak menni mint aki lenyelt egy derékszögű vonalzót :( lehet kenni valamivel, esetleg masszírozni? A terhesség végéig ki fog tartani vagy ez is átmeneti tünet?
2012. febr. 25. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit.Üdv a klubban. Nekem a 10. héttől fájt, aztán 16. körül elmúlt, majd 20. hét után ismét visszatért.Sajnos ez már végigkísér szerintem.

28 hkm

2012. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inno Rheuma krém. Gyógynövényes, Naturland termék. 1200 Ft körül van az ára, recept nélküli. Nekem 3 nap alatt helyrehozta a derekam.

27 hetes vagyok a 2.gyermekkel

2012. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!