Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy férfi számára vonzó egy...

Egy férfi számára vonzó egy terhes nő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Férj számára miért ne lehetne?
2012. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nagyon szerette mikor várandós voltam!(háromszor is)!Azt mondta nagyon szexi.Pedig sok kg-t szedtem fel!De ugyan így vélekedtek a barátaink is az ő feleségükről.Esetleg téged frusztrál valami?
2012. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegennek általában nem, az apának legtöbbször igen.
2012. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is így van, hogy egy idegen férfi számára nem, de akinek a gyermekét hordja, annak igen.
2012. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Egy szép terhes nő nagyon is lehet vonzó. Miért is? Az igazi férfi saját szemével győződik meg arról, hogy az a nő képes utódokat létrehozni, megfelelően szaporodni. Terhes korombam voltam a legszebb. Összesen 7 kiló többlet volt rajtam, a baba 34500 gramm volt. A férjem is imádta ezt az állapotomat.
2012. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Aki szereti a "húsosakat" annak a terhes is tetszik. :D

Ráadásul terhességkor meg is változnak a nők, nagyobb lesz a mellük, simább lesz a bőrük, kiegyensúlyozottabb, sugárzóbb az arcuk. Mármint a legtöbb esetben. Gondolom ez a spéci hormonok miatt van. A terhesség vége felé már egy kicsit nyúzottabbak a nők, de akkor sincs semmi "antiszexi" bennük.

2012. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem a férjem. Azt mondta az a nőtől függ.

Mondjuk szerintem is így logikus. Egy vonzó nő terhesen is vonzó, aki meg nem tetszik az adott férfinak az terhesen se fog tetszeni.

2012. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szerint a terhes nők szépek!
2012. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én most vagyok 37 hetes és igazábol kabátban még most sem látszik rajtam, hogy terhes vagyok. Csak az arcom lett olyan telt , kisimult a mindenki szerint. És bizony megnéznek a férfiak. Mostmár a menésemen szerintem látszik, de pár héttel ezelőtt míg haza értem sokan rámdudáltak az utcán. nekem tényleg jót tett a terhesség. Biztos a boldogság sugárzik belölem.
2012. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi már nagyon szerettünk volna babát és nagyon nehezen is jött össze. A párom azt mondja, hogy soha szebb nőt még nem látott mint engem pocakosan és látom is Rajta, hogy komolyan gondolja. Szóval lehet vonzó :)
2012. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!