Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fordult már elő veletek...

Fordult már elő veletek olyan, hogy a baba olyan helyen feküdt, hogy nyomott valami ideget, és emiatt nagy fájdalmat okozott nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta,majd leszakad a bal karom,és nem tudom mi az oka.Voltam ma a védőnőnél,és ő mondta,hogy lehet a kicsi fekszik,úgy hogy nyom valamit./pedig még nem is érzem/Ha fordult elő ilyen,mit tettetek?Nagyon nagy fájdalomtűrő képességem van,de ez már túl megy minden határon.A gyógyszertárban egy kenőcsöt javasoltak,most azzal kenegetem és hátha elmúlik.Ha nem Ti milyen fájdalomcsillapítót szedtek?Előre is köszi a segítséget!
2012. febr. 27. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Nekem a bal lábam. Nem tudtam járni és a fájdalom elviselhetetlen volt. Még az ügyeletet is felhívtam. Semmit nem kaphattam rá, és masszőrhöz sem mehettem (ekkor 35-36 hetes voltam), mert megindította volna a szülést. Szerencsére másfél hét múlva a baba feje lejjebb szállt és akkor hip-hop egyszerre csak elmúlt a fájdalom.
2012. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz ellene tenni, nekem is volt ilyen, ha máshova húzódik a babó, elmúlik. Feltéve, hogy tényleg ilyen eredetű a panaszod.


29 hkm

2012. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fejem fájt iszonyúan, kb 1 hónapig. Aztán mozdult egy nagyot a babám és abban a pillanatban mintha elvágták volna.
2012. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mertem szedni semmit.
2012. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég,másfél hét az rengeteg idő fájdalommal együtt,biztos nehéz volt elviselni.Én még csak 16 hetes vagyok,de így is nagyon rossz.Nem lehet valahogy elmozgatni a helyéről a kicsit?
2012. febr. 27. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a "Bal" lábas:DDD A doki javasolta, hogy próbáljam meg elmozgatni. Próbáltam én, de akkorra már olyan kicsi helye volt, hogy nem igazán sikerült. Neked még "kicsi" a baba, így jobb eséllyel hamarabb kimozdul magától. Nekem a 36. héten már nem volt túl sok mozgástere:DD
2012. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vok, nekem kb egy hete fáj a bal lábszáram minden lépésnél belül bal oldalon, de nekem azt mondta a doki, h szedjek magnéziumot meg kalciumot, mert valószínű hogy ahogy a baba csontj és izomzata erősödik, úgy szívja el tőlem ezeket az ásványi anyagokat. Én szedem is pár napja és bár még fáj ugyan, de sokkal jobb.
2012. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is szedek napi 3*1 Magne-B6-ot!
2012. febr. 27. 13:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem fizikailag is elnyomta a húgyvezetékemet!úgyhogy teljesen elzáródott! :(

Egyikreggel összeestem a folyosón,és aférjem amentőt hívott az orvosunk utísítására!Avesém görcsölt 19 hetes voltam!

Az orvosok csaktömtek infúzióval,én meg jól bevizesedtem,mertugyenem tudotttávozni a vizelet...4 napután a férjem kihozott,mertnem enyhűlt az elviselhetetlen fájdalom,és a másik megoldást nem engedték (egy katéter,ami nem engedielzásódni a vezetéket)Konkrétan aztmondták,tuti nem a baba nyomja,mert túl kicsi még!


Hátbmagánúton elérte a férjem,hogy megműtsenek!A 10 percesműtét másfélóráig tartott!Érzéstelenítő és altatás nélkül!Most van egy katéter a vesémben ami összeköti a húgyvezetékkel!Ettől folyamatos húgyúti fertőzésem van!Sőt kb 1-2nap kellett volnaahhozhogy leálljon avesém!

Ezmindkarácsonykor volt!


Azótais vannak fájdalmaim,de nem vészesek,ahhoz képest amilyen volt!És eza szülésig valószínű így marad!:(


Ababáddal beszélj,hogy menjen arrébbbmert az neked nagyon fájdalmas!Nekem már elment onnan rég,de amíg akatéter fent vana panaszok meglesznek!


Én fájdalomcsillapítót nem szedek,hiába mondják,hogyezt meg azt szabad...Így gyógynövényekkel,ésa 4 liternapi folyadékbevitellel próbáljuk enyhíteni a panaszokat!


ÉS állíthatom,hogy már szültemegy gyerkőcöt (fájdalomcsillapító nélkül)Deez 1000* durvább volt!Márnagyonvárom,hogy vége legyenaterhességnek,és kint legyen kismanóm a katéterrel együtt! :)


Szóval tudnak érdekes dolgoat produkálni!De nemtehetnekróla,demegértik már most habeszélsz velük!:)


2 éves kislány és 30 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!