Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6 hetes terhes....

Ma vagyok 6 hetes terhes. Tegnap délután óta világosbarnás folyásom van. Lehet még ebből baba, vagy elvetélek?

Figyelt kérdés
Holnap délután megyek a dokimhoz. Légyszi, aki volt hasonló helyzetben, segítsen! Ez nagyon nagy baj?

2012. febr. 26. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt így előre nem lehet tudni,kíméld magad,pihenj sokat:)
2012. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg pihenés, és próbálj nem izgulni.

Biztosat csak a doki fog tudni mondani, de egyáltalán nem biztos, hogy rossz vége lesz.


Nekem volt egy hasonló, de akkor már 12-13 hetes lehettem, és semmi baja nem lett a babának, ma már 13 hónapos, most is itt szaladgál. :)

2012. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én nem várnak holnap délutánig. Mennék most már ügyeletre. Én anno így jártam, és Utrogestant kaptam. Az is 2 nap alatt állította csak el a vérzést. Nekem egyébként rózsaszín pöttyel kezdődött, majd barna pöttyök lettek, ekkor mentem dokihoz. Tehát ez is két nap alatt zajlott mondjuk le, de én nem várnék, sosem lehet tudni.

Persze az is lehet, hogy nincsen semmi baj, és gyógyszer nélkül is minden simán megy tovább. És még van egy ötletem. Ha nem tudsz hamarabb orvoshoz menni, esetleg vegyél gyógynövény boltban palástfüvet és főzd meg teának. Az ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza, mint az Utrogestan, magzatmegtartó hatása van. Nekem nagyon bevált.

2012. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsóhoz.

Én is bemennék ügyeletre inkább.

2012. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én sajnos tavaly nyáron, ugyanígy kezdtem és elvetéltem:(

de most a jelenleg a 16. hetet taposom:)

2012. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, szigorú pihenést, és Utrogestant írt az orvos, az első harmad végére elmúlt, aztán teljesen sima volt a terhességem, ez elég gyakori dolog. A második babánál vérzésem volt, akkor még nem tudtam, de már terhes voltam, ez csak később derült ki. Szóval én még véreztem is elég rendesen, mégsem vetéltem el. Ha meg tudsz nyugodni, akkor szerintem várhatsz holnapig. Ha nagyon ideges vagy, akkor tényleg menj be a legközelebbi kórházba. Ettől függetlenül elmehetsz holnap a saját dokidhoz is.
2012. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam 6 h 1 n és tegnap 1-2 halvány vékony csikot felfedeztem a fehérnemümön, de azóta semmi. Ha netán ma is jelentkezne bemegyek ügyeletre, ha nem holnap estére amúgy is van idöpontom. Azt mondták nekem hormonoktól is lehet. Ha viszont konkrétan folyásod van akkor érdemes volna már ma megnézetned.. Írd majd meg mi alakult! Sok szerencsét!
2012. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Igen, nekem is csík volt a tisztasági betéten, kb 2 cm-s,és nagyon világos barna, de reggel óta semmi hála az égnek! Ha megint lenne, akkor megyek én is.
2012. febr. 26. 12:40
 9/12 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: Köszönöm, a palástfű teát kipróbálom.
2012. febr. 26. 12:41
 10/12 anonim ***** válasza:
rendbe jöttél azóta???!!
2012. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!