Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehfeszules jon es megy? 5...

Mehfeszules jon es megy? 5 hetes terhes vagyok az orvosi szamitas szerint. Kisse stresszes eletet elek. Reggeltol delutan kettoig suliban vagyok utana dolgozom hetig. Hetfotol pentekig.

Figyelt kérdés

Penteken ejjel ereztem hogy a mehem feszul . Nyomasszeru fajdalom. Masnap ejjel megint es elotte napkozben is.maszkaltunk a varosban es ereztem valami folyas szerut megijedtem, hogy ver, de csak szintelen valami volt.

Igazabol eleg feltekeny vagyok es ezen a hetvegen agyon stresszeltem magam ezzel. Ma hetfo van, de semmi fajdalom, igazabol nem is erzem a mehem. se gorcs se szurkalas se nyomas.. most meg attol felek elment elhalt a babuci a hetvegi idegeskedestol.. :(


2009. nov. 10. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.szerintem ne streszelj ennyit mert a babára kihat.nem szabadott volna vállalni ha tanulsz meg dolgozol,mert sok ez,nem neked hanem a babának.szerintem tedd össze a kezed ha meg marad a baba,és hidd el hogy nem rosz szándékbol irom ezt ,de nem szabadna semmi fájdalomnak lenni.nézesd meg magad a dokival biztos ami biztos alapon .pihenj sokat
2009. nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ne stresszelj, most meg emiatt. Nem használ. De ha ez megnyugtat, nekem mindhárom gyerkőcömmel nagyon fájt a hasam, mintha meg akarna jönni az elején. Pánikoltam én is, hogy biztos méhen kívüli, meg hasonlók. De aztán minden rendben volt.És egészségesek.
2009. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj. Könnyű mondani tudom. Ha ideges vagy, elfáradtál, nyűgös vagy: állj meg és gondolj a babóra. Mosolyogj és felejts el minden mást! Ne aggódj, nagy túlélők eze a manók. Én is így végigaggódtam minden napot. Most 28 hetes vagyok. Amikor már érzed, könnyebb lesz, bár az még odébb van. Szedj magnéziumot. azt nyugodtan lehet. Eleinte én is szedtem napi 2*2-t.
2009. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!