Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legtöbben miért kislányt...

A legtöbben miért kislányt akarnak?

Figyelt kérdés
Szegény kisfiukat annyira sajnálom már, a legtöbb anyuka kislányt szeretne, és ha mégis fiú összetörnek. Ez ennyire fontos dolog? Nem az a fontos, hogy egészséges legyen, vagy ez ezeknek az anyukáknak tök természetes? Vannak emberek akiknél úgy érzem ez a legfontosabb dolog az egész terhesség alatt.
2012. febr. 29. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Az én környezetemben mindenki fiút akart, egyről tudok aki lányt, de végül fia lett, nem tört össze. Én is nő vagyok, fiút szerettem volna, de igazából mind1 volt, csak egészséges legyen. Kisfiam lett. :)
2012. febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én és a párom is kislányt akartunk és az is lett. De ha fiú született volna akkor sem törtünk volna össze, mert ő is a mienk lett volna és ugyan úgy szeretnénk mint a pici lányunkat.

A következőre már fiút várunk.

2012. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is kisfiút akartam, kettő az lett egy meg nem de ugyanúgy szeretem. Sőt a második fiam majdnem végig lánynak mondták, a (lány)nevén szólítottuk, lánynak szerettük amikor kiderült, hogy mégis fiú. Még picit csalódott is voltam, pedig fiút akartam, de már úgy megszoktam, hogy lány. :D

Kinek mi adatik úgyis azt fogja szeretni.

2012. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nagyon sarkítasz. Van olyan anyuka a ki nagyon fiút szeretne. Amúgy én pl azért akartam kislányt, mert nálunk a családban sosem volt kisfiú, azt sem tudtam volna mit kezdjek vele. Nekem is két lányom van, de ha fiam lenne, őt is imádnám, biztos nem törtem volna össze. Sőt másodszor nagyon is fiút szerettem volna, de gondoltam mindegy hogy lány lett, csak nem hagyom már a kórházban ?:)) Bár a szobatársammal filóztunk hogy elcseréljük, mert ő meg kislányt akart. Csak annyira hasonlított rám, hogy le sem tagadhattam volna hogy az enyém :DD
2012. febr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én mindkét nemből szeretnék :) Bár talán a kislányt kicsit jobban először, mert 3 öcsém van (én 12, 15, és 19 voltam, amikor születtek), szinte már profi vagyok, és kíváncsi vagyok az "újdonság varázsára". De, mint említettem szeretnék kisfiút is.
2012. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én sem ismerek ilyet! Sőt, én kisfiút szerettem volna nagyon, aztán mikor megtudtam, h kislányt várok egyáltalán nem törtem össze, hiszen nagyon vágytam a babára és tényleg csak az számít/számított, h egészséges legyen! :) És most már alig várom, h kibújjon az édes kicsim!

Úgyhogy szerintem ez butaság!

38hkm

2012. febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én kisfiút szeretnék és az egész család szurkol,hogy fiú legyen,mert nálunk mindenkinek lánya van.Tényleg egyetlen kisfiú sincs a családban!:)

A párom is inkább hajlik a fiú feléd,de az ő szülei meg nagyon kislányt várnak,mert nekik 3 fiuk van!:)

Még nem vagyok terhes,de dolgozunk rajta!:)Aztán ha összejön a babó,úgyis mindegy lesz a neme,csak az a fontos,hogy egészséges legyen!

2012. febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a baráti társaságban (akik babát vártak)mindenki kisfiút szeretett volna, csak a férjem nem. Mindenkinek fia lett-nekünk is. Mára már azt sem bánná ha a kistesó is az erősebb nemből kerülne ki!:) Szerintem mindenki "vonzódik" valamelyik nemhez, még az is aki azt mondja teljesen mindegy. Mert persze az is, és ha megszületik (de legtöbbször már akkor amikor kiderül, hogy fiú vagy kislány)úgyis be-/átprogramozódik a szülők agya, hogy pici fiam/lányom. Miután megszületik akkor meg el sem tudná képzelni már, hogy más nemű legyen. Legalábbis én ezt tapasztaltam a környezetemben akinek nem az született amit legelőszőr szerettek volna.
2012. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos én is gyakran találkoztam mostanában olyan kismamákkal, akik le voltak törve, mint a bili füle, amiért kisfiút várnak...én kisfiút várok, de valamiért rohadtul büszke vagyok magamra, hogy fiút hordok a szívem alatt :) Talán azért, mert nálunk mindenki lány, mi is 3an voltunk lányok, férjemnek is lánytestvére van, nővéremnek is lánya született...úgyhogy mi nagyon boldogok voltunk, amikor kiderült :)

Mindenesetre elgondolkodtató, hogy miért preferálnák jobban az anyukák, ha kislányuk születne...

2012. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik barátnőm is kislányt szeretett volna, de kisfia lett. Nem tudom, hogy a baba hasfájása és a fáradtság miatt-e, de nekem sajnos úgy tűnik, hogy szereti, de nem annyira, mint "kellene". Amiatt is gondolom, mert nekem kislányom született, és mintha ő jobban érdekelné, mint a saját kisfia. És ez nem csak nekem tűnt fel.
2012. febr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!