Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhát vegyek a nőni...

Milyen ruhát vegyek a nőni kezdő pocakomra?

Figyelt kérdés

3.hónapban vagyok,de már szorítanak a naciim.

A hasam alján középen,már érzem ahogy kidudorodik a méhem.

Gondolom belül is nyomja a szomszédos szerveimet.

Sovány alkat vagyok.


2009. jún. 8. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gondolom nem titkolod a babavárásodat, így szerintem szerezz be egy bandázst vagy kismamaövet. Ezeket a mostani nadrágaiddal hordhatod de nem látszik ha alatta ki van gombolva. Én is ezt hordom már 13 hetes kismama vagyok. Egyszerűen felemelő érzés:D
2009. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Jön a jó idő,hordj melegitöt,ami laza,aztán rövidesen veheted is a kismama nacikat.Nekem a bandázs nem jött be,mert kihiztam a nacikat comban is!4 hónapos kislány édesanyja
2009. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most újra divat a sztreccs nadrág. Én azt hordom, meg mostanában a hasnál bővülő felsők is nagyon menők.a tunikák is. olyat vaálasztottam, ami a dekoltázst elég jól megmutatja. így azt figyelik. mert még a 8-9.hétben vagyok és nem akarom, hogy tudják a munkában. én is sovány alkat vagyok, és a farmerokon a gombot bizony már ki kell gombolni. vettem még olyan ruhát is, ami mell alatt megkötős. azt is lehet hordani, jövő nyáron is.
2009. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel jön a jó idő szerintem vegyél kényelmes, vászon nacikat, aminek gumis a dereka. Én 1x benéztem egy kismama üzletbe, ahol a gumis derekú nacik 4-6ezer ft között mozogtak. Utána elmentem egy kínai üzletbe,ahol vettem egy hosszú, fehér vászon nacit, ami 1500 ft volt és nagyon kényelmes. Nekem mondjuk már nagy a pocim, tehát mást nem is tudnék felvenni. Kismama üzletben semmit nem vettem, mert tök drága, és hasonló típusú (mell alatt megkötős)felsőket lehet venni normál női üzletben is. Én a legtöbb felsőmet a TAKKO-ban szereztem be, szerintem a legdrágábbat olyan 2990-ért vettem, de van közte 990 ft-os is, és ezeket a szülés után is tudom hordani!

üdv: 32 hetes kismama

2009. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy nagyobb kínaiba, olcsó kényelmes, és jó nacik vannak, szellősek, és kötős a derekuk, akár a szabaidőnaciké, így magadnak tudod állítani. A felsőkből is veszel pár bővebb tunika szerűt, és kész is. Ha szoknyás vagy, akkor meg a vékonygumis szoknyácskák között találsz jókat.

a 38hetes óriáspcira is találtam nacit, csak nem volt értelme megvennem.

2009. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mind hasznosak.

2009. jún. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!