Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki Március 10. -re...

Van olyan aki Március 10. -re van kiírva vagy a közelében? Hogy érzi magát? Ti is szülnétek már?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én májusra vagyok kiírva, de már szülnék. :o)
2012. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ó első, mikor megláttam a kérdést, ugyanezt gondoltam. Szintén májusra várjuk, de extrán türelmetlen vagyok... :)))
2012. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Március 17-re várjuk, de én már minden nap szugerálom, már mindent kipróbáltunk, hogy kiimádkozzuk de jól érzi magát:) sok jóslóm van, mensis fájással..órákon keresztül, vizesedem , napi 11 vérnyomáscsökkentőt szedek,nem tudok aludni, szóval elegem van.Szexeltünk az ügy érdekébe de semmi, tonikot is bevetettük semmi..úgy, hogy várunk:))
2012. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 16 - ra vagyok kiírva. De én meg nagyon meg vagyok fázva. Eddig azért voltam, hogy jöjjön már ki most meg azért, hogy még egy kicsit maradjon, mert nem bírnám megszülni. Annyira gyenge vagyok. nekem már olyan mintha vagy két éve terhes lennék. Itthol vagyok 6 hetes terhességem óta. Biztos ezért érzem így.
2012. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én Április 17 de remélem előbb jön mert már minden nap egyre nehezebb :) Márciusiaknak sok szerencsét és könnyű szülést Májusiaknak meg még kitartás mert még van hátra bőven :)

33+2 hkm

2012. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem 3. baba.

És most kb. már úgy érzem magam, mint az előző gyerekkel 2-3 héttel a szülés előtt.

A májusi :o)

2012. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kismama, de az egyik ismerősöm március közepére van kiírva. 3 gyerekes anyukaként teljesen át tudom érezni a helyzetét, akkora, mint egy bálna, 2 gyermeke van már, nincs segítsége.... annyira elgyötört az arca, hogy már én is naponta többször gondolok rá erősen, hogy szüljön már meg szegény... :DDDD De eddig nem jött össze, 5 perce láttam, még egyben van. :) Valamelyik nap kérdezte, nem tudok-e valami jó ötletet, amitől tuti kibújna, mert úgy érzi, mintha már évek óta bent lenne, fél, hogy egyből járni és beszélni fog.. :DDDDD
2012. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Március 8-ra vagyok kiírva és szeretném,ha kint lenne,de nem akar jönni..a feje még nincs beékelődve, NST-n 0 fájás..a derekam fáj néha, keményedek néha és ennyi! :O
2012. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak első, és már úgy ölelgetnénk, meg puszilgatnánk... :)) Szintén a májusi. :) Kitartás a márciusiaknak, mindjárt itt a babátok!!! :)
2012. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Március 6.-ra várom! Nagyon nagyon szeretném, ha már kibújna, nagyon sok nekem is a jóslóm, mensi görcs egész nap, a feje már annyira nyom odalent, h úgy megyek mint aki bekakilt :DDD Én is szugerálom minden nap, mondom neki, h tessék kibújni, de még nem akar... :( Pedig a doki mondja, h már bármikor jöhet, lent minden kész van rá :) Kitartás lányok! Egyszer ki kell jönnie, én is ezzel nyugatatom magam! :) De már nagyon türelmetlen vagyok! :)
2012. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!