Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 38 hetes és 3...

Ma vagyok 38 hetes és 3 órátol szerintem szivárog a magzatvíz. Szerintetek ilyenkor már menni kell?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon picit fáj a hasam meg a derekam. nem tudom eldönteni, hogy mitévő legyek. Most arra ébredtem, hogy elég vizes a bugyim. De még nyákdugónak nyoma sincsen. Folyásom az van.

2012. márc. 2. 07:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
inkább menj be,főleg,ha szivárog a magzatvíz
2012. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem niagara mennyiségü folyásom volt a végén, és nem magzatvíz volt. de könnyen eltudod dönteni. egyrészt ha elfekszel nagyobb mennyiségben folyik, mert a fej akkor nem tömít. vagy beteszel egy zsebkendöt, és figyeled. ha eláztatja kicseréled majd ha minden félórában lesz egy áztatott zsepid akkor elmennék dokihoz vagy korházba. de ha vannak órák amikor száraz akkor csak folyásod sok.
2012. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is bemennék a kórházba.
2012. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom eldönteni. Betettem egy zsepit ha nemsokára vizes lesz felhívom a szülésznőt.

De a baba meg ugy mozgolódik mint máskor. nagyon aktív. Ilyenkor nem le szoktak már lassulni?

2012. márc. 2. 07:58
 5/18 A kérdező kommentje:
A kie,mmelt első kérdés is az enyém. Még mindig elég gethes vagyok. De annyira már nem folyik az orrom. Csak mostmár köhögök és akkor is ugy érzem, hogy folyik. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 2. 08:01
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy nekem elég pici a pocakom a babát mult héten 3 kg-ra saccolta az orvos. és azt is mondták már nekem, hogy ne számitsak "niagara magzatvízre". Na most legyek okos mi?
2012. márc. 2. 08:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy picit fura, de nekem a védőnő azt mondta szagoljam meg. Ha édes szaga van, akkor valószínű magzatvíz, ha kesernyés, akkor folyás.
2012. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ugyis megyek megnézni a zsepit és megszagolom. Köszi neked is!
2012. márc. 2. 08:08
 9/18 anonim ***** válasza:

második vagyok.


nekem olyan szinten volt folyásom, hogy 2-3 zsepit eláztaott pl egyszerre. éreztem hogy na most folyik. aztán órákig semmi. de ha pl nagyon kellett kakilni akkor megint.


ha folyamaotsan van az lehet magzatvíz. én elmentem a dokimhoz, és ö mindig is csinált PH tesztet, ezzel nézte hogy folyás vagy fertözés, vagy magzavíz. a magzatvíz elfolyás ha nincs más tünet nem nagy baj ha pár órával késöbb mész be. egyszerüen figyeld magad és ha nem vagy biztos menj az orvosodhoz el, ha biztos vagy akkor a korházba. korházba csak azért kell menni magzatvíz elfolyásnál, mert fertözés veszély lehet. íg 3 napot várnak a beindítással, majd beindítják a szülést ha elmegy a magzatvíz. de ha csak szivárog, ráérsz figyelni magadat.


én a másodikat várom, és kb az elsö trimesztertöl most nagyon erös a folyásom. minden alkalommal nézem és mondom a dokinak de ez sima folyás. most is van hogy teljesen vizes lesz bugyim pedig 22 hetes vagyok csak.

2012. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
menj be!
2012. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!