Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 38 hetes és 3...

Ma vagyok 38 hetes és 3 órátol szerintem szivárog a magzatvíz. Szerintetek ilyenkor már menni kell?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon picit fáj a hasam meg a derekam. nem tudom eldönteni, hogy mitévő legyek. Most arra ébredtem, hogy elég vizes a bugyim. De még nyákdugónak nyoma sincsen. Folyásom az van.

2012. márc. 2. 07:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul a dokim 1-4-ikéig szabin van. Nem is elérhető mert külföldön van. Még egy kicsit várok mert nem nedves a zsepi és a szülésznőt felhívom. Az legalább itthon van.
2012. márc. 2. 08:17
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg a nyákdugód távozik és nem a vized folyik. Én ugyanígy jártam, azt hittem a magzatvíz az, mert előtte szinesnek olvastam. Bementem, ott közölték, hogy nincs vész, ez csak a nyákcsap.
2012. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minden kis mennyiséget egy átlátszó pohárban felfogni. Ha víztiszta, de apró kis bolyhocskák úszkálnak benne, az magzatvíz. Ebben az esetben irány a kórház, mert fennáll a fertőzésveszély.
2012. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szia,mi újság?
2012. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azóta semmi folyás. Nem is hívtam senkit.

Csak ez a csunya megfázás idegesít nagyon. Annyira beteg vagyok, hogy én ilyen talán még nem is voltam sosem. A szemem is alig bírom nyitva tartani. Ez az örökös köhögés meg gyengeség már teljesen kikészit. Annyira gyenge vagyok, hogy csak feküdnék már hétfő óta. Ezek a homeos szarok semmit sem segitenek.

Köszi az érdeklődést!

2012. márc. 2. 11:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez még nem magzatvíz.
2012. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Biztosan nem az volt akkor. Már csak arra a kuppra tudom fogni amit estére fel kell hejezni. Tegnap kezdtem el. Tuti, hogy attol volt. Pedig már örültem is meg nem is. A megfázásom miatt jó lenne egy kicsit összeszedni magam. Köszi mindenkinek a jó tanácsokat és a bíztatást!
2012. márc. 2. 13:31
 18/18 anonim ***** válasza:

kitartást neked. nekem véres folyásom is volt, de csak enyhe rózsaszínes, az még megengedett.


második

2012. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!