Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utazhatok 11 hetesen vonattal...

Utazhatok 11 hetesen vonattal nagy tavolsagot?

Figyelt kérdés
Tobb mint ezer kilometerrol van szo,es fontos lenne.mennyire veszelyes?
2008. ápr. 10. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor szerintem lehet. De azért én a helyedben megkérdezném a védőnőtől/orvostól is.
2008. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem veszélyes. A sínek nem rázkódnak annyira, mint egy autóút. Meg ott esetleg fel tudod rakni a lábad, fel tudsz állni sétálni. De a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosod is.
2008. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi veszélye. Nyugodtan menj.

Én 32 hetes vagyok, més minden hónapban kétszer megyek 200 kmt kocsival, és így sincs gond.

2008. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy legyen nálad elég folyadék, illetve keksz, stb hányinger ellen. (1. válaszoló)
2008. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Mehetsz nyugodtan! de tényleg, folyadék, keksz legyen nálad
2008. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36 hetessen mentem nyaralni kocsival és még futottam is.néha álljatok meg egy kicsit sétálni és nem lesz baj!se neked se a babának nem fog ártani!
2008. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocs vonattal mentek,az még jobb mint az autó.
2008. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem egyértelmű a sok válasz :) Egyáltalán nem veszélyes.

Az én mostani védőnőm szerint se lenne szabad mozognom, rázkórnom, de szerintem semmi veszélye egy vonatozának a babára! érezd jól magad. Ne ugorj épületek tetejéről, ne gőrdeszkázz, különben szerintem minden mehet :)

2008. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
.. és keksz, foyladék, Renni (rágótabletta) gyomorégés ellen.
2008. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia én 10 hetessen vonattal Berlinben voltam,és jobb mint az autó.Nem kell tőle félned nem lessz semmi bajod.Én még 15 hetessen jártam lovagolni is,az jóval rázosabb.Boldog babavárást.31 hetes kismama.
2008. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!