Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz szivárgás folyamatos?

A magzatvíz szivárgás folyamatos?

Figyelt kérdés
Én tettem fel az előbbi kérdést is. Most nincs semmi nedvesség, csak sima folyás. Szerintetek?
2012. márc. 2. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a baba feje elzárja a "kijáratot", akkor nem folyamatos. Akkor adagokban jön, ahogy a baba elmozdul. De ha marad egy kis rés, akkor akár nagyon gyengén, de folyamatosan is tud csordogálni.
2012. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor nekem elfolyt a magzatvizem, olyan volt, mintha egy picit bepisiltem volna. Elmentem pisilni, nem bírtam megállítani, aztán rögtön elállt magától. Utána nemsokkal megint folyt egy kicsi, még a ruhám sem ázott át tőle. Aztán megint pisilnem kellett, és megint nem tudtam elállítani... és így tovább... de a számodra én nem vagyok mérvadó, mert már 5 perces fájásaim voltak, szóval én már úton voltam a kórházba, mielőtt felmentem a szülészetre, előtte lent elmentem pisilni... aztán fent, mikor vizeletmintát kértek, akkor mondták, hogy tele van a pohár magzatvízzel.... én simán csak inkontinenciának gondoltam végig.... :)
2012. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak időnként folyt ki egy pici magzatvíz. Először nem is tudtam, h folyásom van-e vagy esetleg picit bepisiltem.

Lezuhanyoztam, beautóztunk a kórházba, felvettek a szülőszobára, de csak alig-alig folyt el valamennyi. Az a kevés is inkább akkor, amikor a doki vizsgált.

2012. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!