Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. -31. hét környékén kb...

30. -31. hét környékén kb hányszor van nektek méhösszehúzódásotok egy nap?

Figyelt kérdés
Rendszertelenül jelentkezik, már több hete érzem, van hogy órákig semmi, aztán egy órában kétszer, ha fáradt vagyok akkor is érzem, vagy ha sokat sétálok. Magne B6-ot kaptam rá pár héttel ezelőtt azt szedem. Nincs fájdalom, vérzés, görcs, semmi más szerencsére. Rendben van ez így?
2009. jún. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor már végig méhösszehúzódásaim voltak, szóval kb negyed óránként is akár. Magnesii citrici-t kellett rá szednem. Nem fájt soha, csak "tornázott" a méhem, a bébi amúgy 39. héten született. A rendben van elég relatív, mert van, akinél viszont tényleg figyelnek rá (pl. ha tágul a méhszájad is), de ezt orvos dönti el.
2009. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Méhszáj 3000 volt utoljára, zárt (már akkor is éreztem ezeket a méhkeményedéseket).
2009. jún. 8. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:
A méhszáj kicsit tágult (második baba), de a 34-35. hét környékén mintha lecsillapodott volna a méh növekedése, mert egyre kevesebb méhösszehúzódás jelentkezik.
2009. júl. 22. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!