Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok, a...

34 hetes terhes vagyok, a méhszáj értékem 2111! kb. meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
ma voltam nőgyógyásznál,ő nem mondott semmit,csak annyitt hogy 2 hét múlva nst-re kell menni,hát nem tudom a neten eltérő véleményeket olvastam valakit kórházba küldenek valakit nem,nem tudom,de hát ugyis egyszer megszül az ember,csak kiváncsi vagyok a véleményetekre,aki tud segítsen nekem!!!!!
2012. márc. 2. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, 35 hetes vagyok, nekem 3111-et mértek a héten,(eddig végig 3000 volt) se görcs, se fájás, napi 1 magnéziumot szedtem eddig. Fogadott doki, de nem ijesztgetett, sőt semmi plusz teendőt nem javasolt a kötelező vizsgálatok mellett. Első baba, de én megbízom benne. Jövő héttől NST, és hetente úgyis találkozunk,bár azért én pihenősebbre vettem, még 2-2,5 hetet jó lenne egybe maradni.
2013. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!