Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalódtam a baba nemét illetőe...

Csalódtam a baba nemét illetően. Elmúlik majd? Én kislányt szerettem volna nagyon és kderült a 20. héten, hogy fiúcska.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Én kislányt vártam, Szabinának nevezte az egész család. És mikor jött a 18 hetes uh,döbbentem rá, hogy alapvetően fiú is lehet. Votl 2 hetem , hgy felkészítsem magam hogy a pöcse lesz , akkor se bőgjem el magam:-)De szerencsém lett, és kislány:-)

De barátnőm már a 3. szülte, lány reményében, és fiú lett. Ő sírva jött ki az uhról. De aztán megbarátkozott a gondolattal, hisz szereti így is. Még neked is van 20 heted, megszereted hidd el:-)Csak ne keseregj, hanem ara gondolj, hogy jó, fiúcska, a következő majd lány lesz, a lényeg, hogy egészséges legyen.-)

Ez ne törje le a kedved!.-))Pár nap és már nem fogsz így érezni.

2008. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csalódtunk.Mi fiúba éltük bele magunkat.De pár óra múlva már ugyanúgy örültünk a kislánynak is.És már nagyon várjuk,hogy megszülessen.Az egészség a fontos,nem igaz?:)
2008. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze lényeg az egézség!
2008. ápr. 10. 14:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szióka igen csalódtam az elsőnél,mert egész végig azt állították hogy kisleány,és kisfiam született.Mikkor megszületett a kisfiam akkor csalódtam,de ahogyan a kezembe foghattam mindent elfelejtettem,én pedig nagyon kisleányt akartam.De az volt a lényeg hogy egészséges,és szerintem attól nagyobb ajándék nem is kell.Most a második már kisleány lessz 100%.Neked első babuci?Boldog babavárást!!!

31 hetes kismama

2008. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kislányt vártunk, és igen korán kiderült, hogy kis kukis :oD

a 12. héten már megmutatta, hogy ő egy igazi kis férfi azóta ez már többször be is igazolódott.Elvileg az ember hamer túl kell, hogy legyen ezen az apróságon, hiszen nem a nem a lényeg, hanem a gyerek.Én már teljesen "átváltottam" fiú üzemmódban és már az jelentene problémát, hogyha valami oknál fogva ami kizárt mégiscsak kislány lenne.Amúgy azt mondják, hogy jobb a fiús anyukáknak, hiszen a gyermeke akire úgy néz mint még se senki másra tiszta szívből-szerelemmel tekint vissza az anyjára és ezt egy kislány nem tudja viszonozni.Ezt ők apa felé teszik meg.Csak megnyugtatásként írtam :D

2008. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Első baba igen.
2008. ápr. 10. 15:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mindíg kislányt szerettem volna,de valahogy a terhességem elejétől úgy éreztem fiú lesz,és imádtam.Aztán kiderült, hogy kislány,és nekem ezzel volt nehéz megbarátkozni,teljesen érthetetlen módon.Ma már tudom,mindegy hogy fiú vagy lány,nem érdekes.Hidd el,imádni fogod!Gyönyörű lesz és a Tiéd!
2008. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Szia!Én is kislányt vártam 18éves korom óta,minden álmomban kislányom született.Egy tündi bündi göndör szőke haju,kék szemü.A párom szőke,göndör hajú kék szemü.A 18hetes 4d-ultrahangon közölte velem a doktorbácsi,hogy kisfiú hát nagyon elvoltam kenődve!30éves vagyok az első baba,a páromnak van már kettő így több már nem lesz.Neked szerencséd van,a második még lehet kislány.Lassan hozzászoktam a gondolathoz.Nem baj majd a kisfiam lesz szőke göndör hajú,kék szemű nekem is kellett egy kis idő hogy feldolgozzam!Most már nagyon várom a picifiút!üdv 26hetes kismami
2008. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanebben a helyzetben voltam mikor a fiamat vártam.

De tényleg hidd el,hogy a legfontosabb,hogy egészséges legyen.Ezt csak azok tudnák igazán megmondani,akiket nem a nemével keserítenek el,hanem azzal,hogy beteg gyereket szülnek.Meglátod,hogy amint először a karodba veszed azonnal belészeretsz egy életre.Különben is,lehet még kislányod is,én azóta a második lányomat várom:)))))

És tényleg nagyon nagy a különbség fiú és lány között,de mindkettőt nagyon lehet szeretni.

Az pedig nagyon nagy butaság amit a 4-ik hozzászóló írt.

De fel a fejjel,lényeg,hogy anya lehetsz.Nagyon sokan ezért a fél életüket adnák.

Üdv,boldog babvárást

2008. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és mindig lányt akartam.El sem tudtam képzelni,hogy mit kezdenék egy fiúval.Családban is barátoknál is csak lányok vannak.18 hetes voltam amikor közölte a doki,hogy fiú.Elötte két hónapja úgy érezetm fiú lesz.Nem tudom miért és nem is vettem komolyan,csak úgy éreztem.Mikor mentem UH-ra már az lett volna a "csalódás",ha lány.Megszüljük a pasit,akit örök életünkben szeretni fogunk,akkor is ha majd megbánt minket,vagy csalódunk benne!:)
2008. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!