Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabetes?

Terhességi diabetes?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok,és nem éppen sovány.Terheléses vércukormérésnél éhgyomorra 8, 120 perc múlva 7,2 volt.Hogy lehet h az éhgyomri magasabb volt mint terhelés után?(előző nap 6kor ettem ,és utána csak vizet ittam)
2012. márc. 3. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A stressztől is felmehetet a vércukor szinted, de szerintem erre egy orvos tudna válaszolni. Nem küldtek el tovább?
2012. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húú, az tényleg sok. De úgyis belgyógyászatra kell vinned a leletet, ott megmondják. De ez biztos hogy diabetes, és diétára fognak. Én is az vagyok, de remélem nemsokára vége:) 38 hkm.
2012. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még vittem vissza az eredményt,mert pénteken kaptam meg.Majd hétfőn,csak azt nem értem h hogyan lehet a cukros lötty után alacsonyabb mint éhgyomorra.
2012. márc. 3. 13:08
 4/6 A kérdező kommentje:

"Még nem vittem..."

Bocsi

2012. márc. 3. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Tényleg érdekes, hogy több az éhgyomri, ilyenről még nem hallottam. De kitartást neked, és szép babavárást:)
2012. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez tényleg érdekes! Ilyenről még én sem hallottam!!! Nem lehet, hogy valamit elrontottak???

Egyébként én GDM-es voltam (9,2). A lelet helyett kaptam egy "csinos" kis levelet, hogy szíveskedjek befáradni a terhesgondozóba, mert nem lett jó az eredményem (na ekkor a vércukor mellett a vérnyomásom is felment :D).

2012. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!