Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten voltam UH-on és már...

36. héten voltam UH-on és már akkor 3-as volt az érettsége a méhlepénynek ennek már 3 hete ennyi idő alatt nem meszesedhetett el? és ez nem okoz gondot a babának vagy nem lesz meg előbb tőle? 39 hetes kis mama

Figyelt kérdés
És még h nagyon vizesek a lábam a bokáim és viszkető pöttyök vannak rajta mind 2 láb fejemen mitől és mért lehet ez?
2012. márc. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

És nem rendelt vissza a doki?

Barátnőmnek is 3-as volt, a 35. héten, de őt így hetente nézte.

Főleg,hogy vizesedsz is.

Én azért felhívnám a a helyedbe!

2012. márc. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem rendeltek vissza és a védő nő sem szolt h ez gond is lehetne most megyek szerdán a védő nőhöz akkor majd említem neki csütörtökön meg NST-re majd ott is mondom de addig mit csináljak a védő nőm egy hülye nő. a vizesedésre se mond semmit.
2012. márc. 5. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetesen nekem is 3-as volt a méhlepényem. Hetente 2-3-szor kellett NST-re járnom. Most betöltött 40 hetes vagyok, és a lábaim nekem is dagadnak és pöttyösek. Azonkívül semmi bajom, nem is indítják még meg a szülést.

2012. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!