Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi fogyás egészséges egy...

Mennyi fogyás egészséges egy héten/hónapban 100 kg-os lánynak hogy látszódjon is az eredmény de ne is szedjem vissza könnyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 1-1,5Kg.
2010. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legfeljebb heti 1 kilót tartok jónak, mert ugyan több se lenne egészségtelen, de a börödnek csak akkor van ideje visszaalakulni szükebbre, ha a fogyás lassan megy. Ha gyorsan fogysz, akkor a böröd egy idö múlva nem tudja követni, olyan lesz, mintha néhány számmal nagyobb lenne, mint te - és ezt többé nem lehet eltüntetni, az egyedüli megoldás egy plasztikai mütét, ami elöször drága, másodszor valamennyire veszélyes, mint minden mütét, harmadszor annak is marad nyoma, tehát látszani fog mindig.

Inkább kicsit lassabban fogyj, de az eredmény legyen a lehetö legszebb természetes úton.


Sok sikert.

2010. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 14. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Lassan fogyj, nehogy a bőrödet megviselje. És így kisebb az esélye, hogy később visszajön. Szerintem heti 1-2 kiló az úgy jó.

Nagyon sok sikert kívánok Neked!

2010. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ja, és esetleg használhatsz valamilyen bőrfeszesítő krémet, az olcsóbb is megteszi, hogy szép maradjon a bőröd.
2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem válaszolok, hanem kérdezek, de én is közel 100kg vagyok és államvizsga után nyáron el akarom kezdeni az átalakulást. Ha esetleg írnál egy privát ímélt, hogy hogyan álltál neki, milyen módszerrel, vagy bármit, amit szívesen megosztanál egy hasonló cipőben járótól azt nagyon megköszönném!!! :)

Sok sikert!

2010. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!