Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tornásszak? Nem sportolok...

Mit tornásszak? Nem sportolok semmit, és terhes lettem, de nem szeretnék meghízni, viszont mozogni szeretnék. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 05:59
 1/9 Morzsa válasza:
Ha eddig sem sportoltál semmit,nem hinném,hogy ez most nálad komoly elszántság lenne.Íratkozz be Rubint Réka óráira,ő majd segít neked!
2012. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a jógát, azt lehet várandósan is, de a 12.hetet mindenképp várd meg, előtte nem tanácsos tornázni, főleg úgy, hogy előtte nem mozogtál. Pilates is jó, de az edzőnek szólj, mert a haspréssel járó mozdulatok tiltottak.

Az úszást is ajánlják, de én a fertőzésveszély miatt kihagyom inkább.

2012. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En Rubint Reka fele kismama tornat csinaltam, viszont en elotte sportoltam kemenyebben. Szoval igy osszessegeben nekem ez eleg gyengecske volt, de tenyleg rovidek es egyszeruek a gyakorlatok, szerintem ez annak sem lehet megterhelo, aki korabban nem csinalt semmit.

Rubint Rekanak amugy sem ugralos edzesei vannak, hanem izomerosito.


Ez pedig azt jelenti, hogy elhizas ellen ez keves nagyon, viszont a feneked, labad formasabb lehet.

Amit javasolnek: taplalkozz normalisan, feherje bosegesen, zoldsegek, gyumolcs is mehet boven, ha nincs baj a cukroddal, a finomitott szenhidrat pedig modjaval.

Es amit ajanlok: a legolcsobb es legegyszerubb mozgas kismamakent a gyaloglas. Neha gyorsabb, neha lassabb tempoban, ahogy eppen kenyelmes, a lenyeg, hogy ahova gyalog el tudsz jutni, oda menj ugy.

2012. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Gombos Melinda Jógáját csinálom, ő is terhesen csinálja a dvd-n, és nagyon jó,kellemes, soha nem csináltam előtte semmit, ezért is ezzel próbálkoztam :)A réka féle nekem nem jött be az idegesítő hangja miatt, sokkal több szükségem van lazításra lelkileg, mint idegbajra hangilag, ha érted :)
2012. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rékát én sem bírom elviselni, és ha eddig nem sportoltál, én a jógát választanám. :) Ha ésszerűen étkezel, akkor nagy valószínűséggel nem fogsz elhízni.
2012. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Egyébként normál súlyom van,és elszánt vagyok,mert csinos akarok maradni.

2012. márc. 6. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:

kitartó gyaloglás, amíg még tünet nélkül megy, ha nem vagy hajlamos a fertőzésre akkor úszás és max egy kismamajóga. nem most kell elkezdeni leizzadva sportolni, csak annyit és úgy csinálj, amitől még nem lihegsz (ezért jó a kirándulás, séta, gyaloglás, ha nem vizesedik a lábad stb)

egyébként szerintem napi 20 perc jóga csodákra képes, formál és a szülésnél is hasznos, ráadásul nem terheli meg a keringése és így a babáét

2012. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hol találok jóga gyakorlatokat? Egymagam meg tudom tanulni?
2012. márc. 6. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:

youtube-n pl. De nem ajánlom egyedül, mert elég nehéz, hiába nem tűnik annak ránézésre.

Vagy keress kismama jóga dvd-t. Azért ha van lehetőséged, legalább 1-2 órára menj el és próbáld ki, meg nézzen meg az edző.

Boldog babavárást!

2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!