Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szult mar valaki Hollandiaban?...

Szult mar valaki Hollandiaban? Otthon vagy korhazban?

Figyelt kérdés

Most vagyok 16 hetes, es elmeletileg (mivel zavartalan a terhessegem) otthon kellene szulni. De nagyon felek tole!

Van valakinek tapasztalata, velemeny, akarmi!!!!


2012. márc. 6. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, ő nemrég szült Hollandiában. Ő kórházban szült. Valamikor délelőtt lett meg a baba és délután már mehettek is haza. Utána talán 2 hétig (de ebben nem vagyok biztos, lehet, hogy több,vagy kevesebb ideig) minden nap ment a védőnő és tanácsokat adott, meg figyelt, hogy mi, hogy történik.

Én úgy tudom, hogy zavartalan volt a terhessége, de nem beszélt arról, hogy otthon kéne szülnie...

2012. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha zavartalan terhesseg mellett a korhazban akarok szulni, akkor fizetni kell erte eleg sokat. Raadasul parom holland es o "szuljunk itthon, mert az olyan jo" gondolkodasu. Szoval en csak felek, hogy mi van ha valami baj lesz itthon.

A neni hozzank is jonni fog utana 2 hetig minden nap. Foz, mos, bevasarol, segit a babaval. Ez egy jo dolog, az biztos!

Koszi a valaszt

2012. márc. 6. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Regisztrálj a mamami.hu- n, ott van több külföldi anyuka, HOllandiából is, biztosan szivesen segítenek:)!

2012. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2012. márc. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!