Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes várandósan elkezdtete...

18 hetes várandósan elkezdtetek már vásárolni a babának?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen kezdtem, most vagyok 30 hetes, már mindene megvan. :) 18 hetesen babakocsit vettünk éppen. :) Akkor kezd, amikor megtetszik valami!
2012. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem,de ha te úgy jónak látod és tudod a baba nemét akkor miért ne kezdhetnél el vásárolgatni?!
2012. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már korábban is. Ha megláttam valami szép kis ruhát, ágyneműt, stb akkor megvettem. Nem vittem túlzásba azért, de csak mert nem tudtam a nemét. 18 hetes UH-n derült ki hogy fiú. Na onnantól "beindult" a bevásárlás. Én nem adok a babonára. Ha esetleg emiatt kérdeztél.
2012. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kénytelen vagy elkezdeni amikor már tudod, hogy fiú vagy lány. Már ha nem akarsz több tízezrest kibodni az ablakon, akkor időben el kell kezdeni mindenütt körülnézni, hogy mi hol jó minőségű, esetleg akciós stb. Rengeteg minden kell, én sajnos nem voltam abban a helyzetben, hogy egy-két hét alatt mindenből a legdrágábbat vegyem, egyszerre nagy kiadás lett volna. Rengeteget spóroltam, és mindenből a legjobbat vettem, ami nekem a legjobban tetszett, mert volt időm utána járni.
2012. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában a 30-32 hétig mindent meg szoktak vásárolni, mert utána már el kell kezdeni mosni, vasalni, fertőtleníteni, lakást előkészíteni, nagy pocakkal nem is olyan egyszerű. Ezekkel is célszerű a 36 hétig elkészülni, utána már csak a pihenés, koncentrálás köt le, mozdulni se fogsz tudni a pocaktól. Tehát szerintem az a 10 hét, általában a 20-30 hét közötti időszak a vásárlós, de annyi kell is, ha az ember okosan akar mindent beszerezni. A lényeg, hogy vezess listát, és ne vedd meg mindenből az elsőt, ami a kezed ügyébe kerül, alaposan járd körül a dolgokat.
2012. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 21. hetes vagyok, most kezdtem el a héten ezt-azt, mert akciós volt a felére leárazva és úgy döntöttem, nem a babonán múlik, férjem szerint kicsit korai ő olyan egy hónap múlva, azaz 24-26 hetesen kezdte volna (pff, pasik!), de már késő:)
2012. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

el lehet kezdeni vásárolni, ha nem vagy babonás.

de inkább olyan dolgokat, amik hasznosak és bármi lesz a neme akkor is jó

2012. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!