Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fogyaszthatok 7 hetesen?...

Mit fogyaszthatok 7 hetesen? Többen azt mondták, hogy bármit amit megkívánok, valaki meg azt mondja kerüljem a fűszeres, savas dolgokat. Most akkor melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mindenevő vagyok. Hányingerem sincs, teljesen jól vagyok. Igaz, sokat dohányoztam a teszt előtt, de azóta nem gyújtottam rá. Lehet, hogy a cigi hiánya okozza ezt a zabálhatnékot. Fogyaztok gyümölcsöt, de ha meglátok egy kis zsíros ételt, azonnal enném. Lehet??
2008. ápr. 11. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt egyél,ami jól esik.A szervezeted tudja,hogy mi kell neki!
2008. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz zsírosat is, persze csak mértékkel. Igazából ehetsz mindent ami jól esik, csak a nyers húst, nyers tojást tartalmazó ételeket kerüld. És a zsíros, cukros ételeket csak mértékkel fogyaszd! Boldog babavárást! 9 hetes kismama
2008. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyél, amit megkívánsz, a szervezeted jelez, persze bizonyos ételeket csak mértékkel! Nincs rosszabb a sóvárgásnál! :-)

Nagyon boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki egy megkötöttségként éli meg a terhességet. Hallottam olyat is, aki nem evett szénhidrátot meg cukrot, mégis magas lett a cukra...

Szóval én amondó vagyok, hogy egyél úgy, ahogy előtte, egyél azt, amit megkívánsz. A többi a te dolgod, hogy mennyit eszel, mennyit engedsz meg magadnak, milyen alkat vagy. Én ugyanúgy eszem ugyanazt mint terhesség előtt, és 32 hetesen csak 2 kg van rajtam.

Amit kerülj az üditők-sok káros anyag van benne, a nyers húst, nyers tojást és a lágy sajtot. Ezek baciveszélyesek. A többi, hogy fűszeres meg csípős kaja, ha jól esik egyél, és meglátod, hogy okoz-e gondot, ha nem , egyed nyugodtan. Énis eszek kínait is, pizzát is, mindent. Nasizni is lehet, szintén te szabod meg a mértéket.

Igyál eleget, legalább 2-3 litert naponta, egyél sok gyümit, zöldséget, halat, és mindenből vegyesen.

nem kell megvonni semmit.

2008. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!