Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga folyásomra nem ad...

Sárga folyásomra nem ad semmit a dokim, mert szerinte semmi nem utal fertőzésre. Én pedig akkoris ugy érzem, hogy vmi nem oké. Mit tegyek ha mégis vmi fertőzés?

Figyelt kérdés
Persze ő az orvos,de én pedig érzem,hogy vmi nem oké.Van valami amit ti használtatok rá,és helyrejött??Eddig fehér volt a folyásom. 31hetes vagyok..
2008. ápr. 11. 11:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja a terhesség alatt már 2* volt gombám,de ott is én már előbb megmondtam,hogy gomba,minthogy a doki megállapította volna..Nem tudom miért..Talán eléggé ismerem a testemet...
2008. ápr. 11. 11:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el másik dokihoz! Vagy próbáld ki a Canestent.
2008. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad egy másik orvossal,mert lassan igaz, de eljön a te időd,és addigra nem lenne jó semmi baci -féle a hüvelyben.Ne hagyd annyiban ,én csak ezt tudom mondani.Nekem idáig nem múlasztotta el semmi sem, sajnos,semmi más nem kellene,mint kenetvétel,És kiderül az ok,kell-e aggódni,kezelni,vagy sem.Sajnos nekem sem csinál a dokim, de mindig felír valamit,nekem nem ég,nem viszket, de én sem tartom normálisnak.Járj utána.
2008. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz,hogy ez a doki a fogadott dokim,de hiába mennék az sztk-s tanácsadásra,ott is ő rendel:)Hiába célozgatok neki a kenetvételre,nem veszi a lapot.Minden alkalommal elmondja hogy nincs tünete fertőzésnek sem vizsgálat,sem "ránézéses"alapon.A szüléstől nem félek,hogy ott gond lehet,mert nem hüvelyi úton fogok szülni.Igazából én a fertőzés okzta koraszüléstől félek,mert már egyszer azt átéltem sajna...
2008. ápr. 11. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van mert valóban le kéne oltani a hüvely kenetet és ha ő megvizsgál akkor az már nem nagy fárdság szerintem neki levenni. Abban is igazad van hogy bizony egy ilyen fertőzés bejuthat a magzatvízbe is és a baba is fertőzést kaphat.

Ha nem hajlandó továbbra sem levenni a kenetet akkor próbálj meg trükközni és mond azt hogy csíp a vizelet, szerintem akkor muszály lesz neki megcsinálni a vizsgálatot.

Üdv: egy laboros kismami

2008. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia

Nkeem volt egy kis sárga folyásom, és enyhén néha viszketett. Patikában, Pevaril G kúpot lehet kapni recept nélkül, ezt szokták kismamiknak ajánlani ha nem annyira súlyos.

2008. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam. Semmilyen folyás nem normális, ha színes, vagy szagos. Kicsit bővebb, de színtelen még ok, de semmi egyéb nem elfogadható.

Ha folyásod van, csak és kizárólag a kenettenyésztésből derül ki, hogy mi okozza. Menj be a dokihoz, és közöld vele, hogy CSINÁLJON TENYÉSZTÉST. Az én dokim sem akart már kétszer, de mindkétszer határozottan kértem. És hál' istennek, hogy nem hagytam magam, mert olyan baktérium volt benne, ami nem volt érzékeny csak néhány antibiotikumra.

Légy határozott, pláne, ha magánrendelésre jársz, azért fizetjük az orvost, hogy foglalkozzon velünk, ha úgy érezzük, valami nem stimmel.

2008. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!