Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelésnél a 120 perces...

Cukorterhelésnél a 120 perces értékem 7,72 lett, a doki azt mondta, hogy 7,8 felett hívjam. Ez eléggé a határon van, felhívjam? Nagyon magas ez az érték?

Figyelt kérdés
Az éhgyomri 3,88 volt, vízben feloldott 75 g glükózzal volt a terhelés.
2012. márc. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hívd fel, legalább megnyugszol, ha nincs semmi teendő. Szerintem nincs gáz.
2012. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem azt mondja majd, figyelni kell az étkezésre, kevesebb szénhidrát. 39 hkm.
2012. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző hozzászóló mondja: kevesebb szénhidrát, az is szétosztva: reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora.

Az én terhelésesem 9,2 lett, 180g CH-diétával kordában lehetett tartani. A 180g szénhidrátot a dietetikus 6 étkezésre osztotta szét (a vacsi után még volt egy minimális CH-s étkezésem).

Szerintem neked elég lesz, ha visszafogod az édesség, kenyér, tészta, burgonya, rizs stb. mennyiséget egy picit.

De ha nagyon ideges vagy (persze, hogy az vagy! terhesen ki nem???), keress fel egy dietetikust!

Boldog babavárást!

2012. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!