Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is magas a 6.7-es...

Szerintetek is magas a 6.7-es cukor érték?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 26 hetes vércukor vizsgálaton,és azt mondja a védőnőm,hogy szerinte magas a 6.7-es érték.Én úgy tudom 7.1-ig jó,akkor most miért ijesztget?Vagy szerintetek is sok?
2011. aug. 30. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy ez az érték étkezés utáni,bár ezt biztos sokan tudják.
2011. aug. 30. 16:55
 2/6 anonim ***** válasza:
7,8ig jó az érték, onnantól kell komolyan foglalkozni vele. Nekem 24 hetesen 7,2 volt, akkor csak annyit mondott a doki és a védőnő, hogy a cukor, és a fehérlisztből készült kaják felejtősek és próbáljak 3 óránként enni napi 5ször keveset. Ne aggódj, a 6,7 picit magas, de nem olyan, amivel nagyon mélyen foglalkozni kellene. Ha elhagyod a cukrot és a fehér lisztes kajákat, azzal rosszat nem teszel! Sőt!!!!
2011. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17:23as vagyok. Azt elfelejtettem irni, hogy nekem a legjobb eredményem 6,7 lett (3szor csináltunk terheléses vércukor vizsgálatot) a 36. héten, akkor mondta a doki, hogy ez tökéletes, már ehetek bármit, amit csak megkivánok.
2011. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi lett a cukrom,és a védőnő és orvos is azt mondta,hogy tökéletes,nem is kell semmit másképp csinálnom (evésre,ivásra gondolok)
2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor nem idegesítem magam.Úgy látszik ahány védőnő annyi vélemény....
2011. aug. 30. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az étkezés utáni értéknek kicsit magas.

A terheléses felső értéke a 7,8.Nekem ennyi lett,és azóta rendszeres ellenőrzés mellet az étkezés utáni 5.1-5.6 között mozog!

Azért megijedni nem kell,azóta sem tartok semmi diétát,és jól vagyunk!

Boldog Babavárást!

36hkm

2011. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!