Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért múltak el a tüneteim?

Miért múltak el a tüneteim?

Figyelt kérdés
7+1 hetes km vagyok. Az első hetekben fájt a hasam és a derekam menzi szerűen. Hányinderem nem volt egyáltalán eddig sem.. Kb a múlt hétig a melleim is le akartak szakadni, a bimbóhoz hozzá érni sem lehetett.. Most pedig szinte semmi.. Estére néha egy picit fájdogál a hasam (ülő munkát végzek). A melleim egyáltalán nem fájnak, vagy talán néha ici picit a bimbó érzékeny..( nincs vérzés és maszat sem) Másoknál is így van? Vagy valami gond lehet?
2009. jún. 9. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gond lenne, nekem sincsenek tüneteim, 7 hetesen elmúlt nekem is az a hasszurka szerű érzés, én is pánikoltam, de a doki szerint ha nincs vér, vagy valami, akkor nincs baj. A mellem szokott fájni megint, meg érzékeny. Ennyi.

De ha nagyon aggódsz, akkor hívd fel a dokidat.


11 hetes kismami

2009. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugi ezt en is feltettem ezt a kerdest mikor igy lettem 9 hetesen minden elmult,nekem sem volt semmilyen rosszulet csak a hasfajas.minden a legnagyobb rendben ne aggodj ez normalis.
2009. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!