Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+1 hetes kismama vagyok....

14+1 hetes kismama vagyok. Eddig hánytam, szédelegtem, feszült a hasam, most már semmi, de semmi bajom. A doki telefonban azt mondta, ha nincs vérzés nincs baj, tényleg? Normális, hogy már ilyen jól vagyok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen általában a 2. szakaszra elmúlik az ilyen panasz. Nem minden esetben, de az esetek 80 % -ban igen.
2012. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne bajod? A rosszullétek nagyrészt az első trimeszterre jellemzőek. Te már túl vagy rajta, örülj neki és ne idegeskedj ilyeneken. Nekem kb 11 hetesen elmúlt minden rosszullétem, azóta olyan mintha terhes sem lennék. 17hkm
2012. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? A 8-9. hét a csúcsa a hormonok termelődésének, a 10. héttől minden szűnő tünet abszolút normális. (Egyébként addig sincsen diagnosztikus értéke a terhességi tüneteknek.)
2012. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ezek a rosszullétek inkább csak az első trimeszterre jellemzőek. Az elején én is rosszul voltam, de nekem már a 10. hét felé elmúltak a tünetek.
2012. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok. Csak olyan hihetetlen, hogy ilyen hirtelen elmúltak és megijedtem, hogy talán valami baj van a babával. Talán a hasam is kisebb lett, gondolom nem vagyok felpuffadva. De tényleg jól érzem magam, remélem most jön a jó rész :) Köszönöm
2012. febr. 27. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem vennék rá mérget,h elmúltak,mert 13 hét körül nekem is volt néhány tünetmentes napom:)oh örültem,h na végre itt a kínzás vége.aztán már 18.hét és még mindig nem múltak el.örülj neki ha nálad vége:)
2012. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!