Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 40. héten még mindig...

Ha a 40. héten még mindig zárt a méhszáj akkor is meg tudják csinálni a magzatvíz vizsgálatot?

Figyelt kérdés
A dokim mondta, hogy mivel a jövő hétre vagyok kiírva, már ellenőrizni fogják a magzatvíz színét, hogy minden rendben van-e. Viszont mikor legutoljára (kb. 3 hete) megvizsgált, akkor még teljesen zárva volt a méhszáj. Ha még most is így van, akkor is meg tudnak vizsgálni?
2008. ápr. 11. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem ugyan ez volt a baj!így nemtudta nekem se megvizsgálni!szerencsére még időben indították meg nekem a szülést mivel már zavaros volt a magzatvizem! de semmi baj nem történt a babámmal szép egészséges 4 hónapos kislány!!remélem könnyű szülésed lesz! grat a babához:)
2008. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a 28.héten voltak görcseim,csak azt tudják megnézni hogy szivárog e víz.CSAKIS NYITOTT MÉHSZÁJNÁL TUDJÁK A SZINÉT IS MEGNÉZNI!!
2008. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,azt az előbb elfelejtettem írni,hogy a 28.hetesen teljesen zárt volta méhszájam.
2008. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából attól félek, ha zárt a méhszáj, akkor a vizsgálat kedvéért ugye nem állnak neki , hogy "erőszakkal" bekukkantsanak?
2008. ápr. 11. 22:00
 5/5 anonim válasza:
Én a 38.hétben vagyok,méhnyak rövidül,zárt a méhszáj.A doki most fogja megnézni a magzatvíz színét,én is aggódom.Zárt méhszájnál lehet-e,mivel a hüvelybe vezetnek csövet.Nem sérül a magzatburok?
2008. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!