Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamik hogy vagytok...

39 hetes kismamik hogy vagytok? Vizsgálat eredmény?

Figyelt kérdés
mennyire izgultok,mennyit gondolkodtok rajta hogy indul be a szülés?
2012. márc. 9. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várom, és hát sokszor eszembe jut, hogy vajon mi, hogyan lesz. Jövő hét péntekre vagyunk kiírva, a Párom is nagyon izgul már. Első Baba, kisfiút mondtak. Egyébként jól vagyok. Mensi-szerű görcseim vannak néha, főleg esténként, de nem vészes. Vérszegénység miatt vasat kell szednem a terhesvitaminom mellé. Meg sajna vizesedek (magas vérnyomásom és a pisiben fehérje szerencsére nincs), a bokáim nagyon meg vannak dagadva, a védőnő rendesen megijesztett. Úgyhogy igyekszem sómentesen étkezni és felpolcolni a lábaimat.

Te, kedves Kérdező, hogy vagy?

Könnyű szülést és egészséget mindenkinek!

2012. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is péntekre vagyok kiírva! Nyíregyházán fogok szülni! És ti? Nekünk is első baba és kisfiu. Én is vizesedem egy kicsit, nem vészesen. Már rettenetesen türelmetlen vagyok, annyira várom, hogy vége legyen. Mag persze, hogy láthassam a kisfiam végre. Annyira nem terhes nekem, csak nagyon várom már.

2012. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Én Siófokon fogok szülni.
2012. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Én jövőhét vasárnapra vagyok kiírva,második baba és kislány.Az első kisfiú.nagyon várom hogy láthassam,de nagyon félek is mivel most már tudom mivel jár a szülés,nagyon kicsi a terhem,olyan 20-22 hetesnek nézek ki,a fiammal meg alig bírtam mozogni ilyenkor már,vizesedés nincs,egész jól vagyok!

Könnyű szülést,és jó egézséget kívánok nektek!és kitartás még egy pár nap:)

2012. márc. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!