Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas cukrom miatt nagyon...

Magas cukrom miatt nagyon szigorú diétát kell csinaálnom 2 napja. Normális, hogy falnak tudnék menni olyan feszült vagyok, s teljesen le vagyok hangolódva, mintha depis lennék? Ez a diétától van? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,sajnos ez a diétával együtt társul,probáld agyilag betudni,bár lehet hogy amugy is feszültebb korszakodat éled,üdv.33 hetes kismama.
2008. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,ez a diétától van.Én is így voltam az első 1-2 hétben.Ugyanezeket éreztem mint te.Ja és éhes voltam,de nagyon.Még a 3 éves fiamra is ki tudtam akadni,ha valami finomságot evett előttem.Meg persze nálam ott volt a kétségbeesés,hogy mi van,ha nem áll helyre a cukrom,meg a félelem,hogy most mi lesz a babóval....
2008. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, ez nem betegség, semmi baj nem lesz veled és a babával sem!!

Igen, a diéta miatt van, mert igen lecsökkent a szénhidrát amit beviszel a szervezetedbe.

Keresd fel a dietetikusodat, tud segíteni, hogy ne érzed úgy, mintha koplalnál.

Sajnos legalább 2-3 hét kell, mire a szervezet átszokik, próbáld ne olyan drasztikusan a váltást, hanem legyen valami átmenet kicsit.

És igen, fontos, hogy agyban úgy gondold, hogy ez a te és a baba érdeke, tehát ezért csinálod, és szülés után lehet lazítani, majd ha nincs gond, 6 hét után teljesen elhagyni.

2008. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!