Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy annyira fája...

Normális, hogy annyira fája medencecsontom, hogy nem bírok aludni egyik oldalamon se éjszaka? Megfordulni az ágyban nagyon nehézkes már.

Figyelt kérdés
A szemérem csontom is szokott fájni,sőtt már egyre többször elég erős nyílalást érzek a hasam aljában és a hüvelyembe,olyan felfelé nyilalót.Helyezkedik a babóm?Nem koraiak még ezek a tünetek?Első babánkat várom,nincs tapasztalatom még e téren.Veszélyeztetett terhes vagyok,lehet hogy többet kellene pihenni?34 hetes kismami
2009. jún. 10. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az első terhességem, de nekem már a 28-30 héttől vannak erős medencecsont és szeméremcsont fájdalmaim. Néha már az az érzésem, mintha szét akarna esni az egész alsó részem. Nekem főleg éjszaka fáj, amikor elfordulok az ágyban. Most már a 40. hétben vagyok és ahogy teltek a hetek, egyre rosszabbodott. Az utóbbi napokban már nagyon szenvedek emiatt.

A pihenés mindenképpen jót tesz, főleg ha veszélyeztetett terhes vagy, de ezek a panaszok abból adódnak, hogy tágulnak a csontokat összetartó ízületek, szalagok és a szervezet készül a szülésre. Nekem az orvosom ezt mondta, amikor kérdeztem.

2009. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!Szóval nincs semmi praktika,hogy segytsen a fekvésbe?Mindenki azt mondja (néha gúnyosan),hogy most pihenjek,mert ha meglesz a pici utánna nem fogok az tuti.Szinte a terhességem eleje óta nem aludtam át egy ájszakát se,eleinte a a melleim fájtak és nem bírtam hason aludni(pedig mindíg úgy aludtam előtte),aztán két óránként pisilni jártam ki éjszaka is,most meg ez a fáldalom.Szerinetm még mindíg jobb lesz a baba miatt nem aludni,mint ezek a problémák miatt.De jó neked,hogy már a 40.hétben vagy,már olyan kíváncsi vagyok a mi babónkra,már nagyon várom a szülést!:-)

Könnyű és gyors szülést kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!