Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen 4D UH? Mennyire...

26 hetesen 4D UH? Mennyire szépek már akkor a kisbabák?

Figyelt kérdés

Ha voltatok ilyen idős korban, osszátok meg velem légyszives!

Minden érdekel, hogy mocorgott-e, vagy passzív volt-e, melyik a jobb, mennyire volt szép, vagy éppen nem, mit lehetett látni, mekkora volt..... stb


Köszönöm!



2012. márc. 10. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 26 hetesen voltam. A leányzó ugyan végigaludta az egészet, de tudtak róla szép képeket csinálni. Ő már megszületett azóta, pont tegnap volt egy hónapos, és nagyon hasonlított a 4D-s képekre újszülöttként. Azóta viszont már rengeteget változott. :)

2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 10. 13:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi anno a kisfiunkkal (már 5 éves) 24 hetesen voltunk,és már akkor ott felfigyeltünk rá,ogy mennyire kiköpött apja.Nem vicc!Nagyon hasonlított:) Most a kishugival 26 etesen megyek.


23+3 km

2012. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igazából 21 hetesen voltam 4D-s UH-n, ahol a gép 22 hetesnek írt. Nekünk nagyon szép képek készültek róla, csak még pici volt, és nem tudott sok mindent csinálni. Grimaszolni viszont már akkor is szeretett :)

Ez a kedvenc képünk róla:

[link]

36+3hkm

2012. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!