Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorulásom van az elveitől,...

Szorulásom van az elveitől, lehet úgy, hogy 2-3 naponta szedném? 6 hetes km

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szorulásod van tőle, akkor ne szedd, ha mindenképpen szeretnél terhes vitamint szedni, akkor próbálj ki valami mást. De ha egészségesen táplálkozol akkor nincs szükséged plusz vitaminra.
2012. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is az volt tőle, áttértem másra, (ezt meg hetente 1-1 szemmel szép lassan beszedegettem)
2012. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap elevitet szedni, de folsavat mindenképpen szedjél, azt lehet kapni külön is.
2012. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a bajom az elevittel és én ezért abba is hagytam.az erőlködéssel szerintem többet ártasz.sok gyümölcs és odafigyelni mit eszel
2012. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 12.hétben a femibion 800-at ajánlotta az orvos. Semmi bajom nem volt tőle.
2012. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szorulás nem attól van. én szedtem elevitet is,femibiont is,eszem iszom rendesen,mégis van.az elején előfordul,kár áttérni másra. ha nem szeded naponta,semmit sem ér. inkább a székrekedés ellen tegyél: éhgyomorra langyos viz,aszalt szilva, ananászlé. nekem ezek segitettek. a vitamin nagyon fontos a babának az első 12 hétben!!!
2012. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szedtem a terhesség alatt mégis egészséges a babám, semmi gond nem volt.
2012. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A terhesvitamin igenis fontos! Nem lehet egészséges táplálkozással helyettesíteni. Ha nem birod az elevitet, akkor térj át a Femibion 800-ra.
2012. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!