Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy annál, aki...

Előfordulhat, hogy annál, aki terhessége alatt szinte végig folyással küzködött, kezelve volt, mégse múlt el, de egészséges kisbaba született?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elöfördulhat,ne aggodj!
2008. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Na ne ijeszgess!!!Nekem is folyásom van!A baba nem éritkezik vele. a védőnő azt mondta hogy ne aggódjak, nem lesz komolyabb baja a babának.Csak a száj penészre készüljek nagyon!Mert azt onnan szedi össze kismanó!

33 hetes kismami

2008. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ijesztgetni akarlak,csak nagyon félek, 25 hetesek vagyunk,és nagyon sokat kínlódom, kezelgetve vagyok,nem múlik, de sokan írták itt,hogy megrepedhet a magzatburok,és nálam ez még igen veszélyes lenne, nagyon félek,hogy felfertőződöm,belegondolni sem merek!

Neked a legjobbakat kívánom, biztos minden rendben lesz, Te legalább előrébb tartasz.

2008. ápr. 12. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van folyásom kb a 20.héttől,de engem senki nem ijeszgetett még semmivel,pedig rendszeresen 3-4 hetente járok a dokimhoz,és mindig megemlítem neki... 30hetes vagyok.
2008. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Sajnos nekem is van folyásom, nagyon zavaró. Többször is mondtam a dokimnak, de sosem vizsgált meg! Azt mondta,hogy használjak Canestent, vagy kamillateázzak. Ennyit a dokimról...na mindegy. Ja, azt is mondta,és olvastam is sok helyen,hogy egy kis fehér folyás természetes a terhesség során. Remélem nekem is csak ez van, és semmi gond. 30 hetes kismama
2008. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szorítok nektek lányok,hogy minden rendben legyen,és így is lesz,csak pozitivan, de azért én 30.-án megyek,akkor szólok tenyésztés miatt,hátha..

Köszönöm a válaszokat,úgy érzem sajnos ezzel a kételyeinkkel,magunkra maradtunk,ami elég baj így 2008 -ban.

A fehér folyás valóban ilyenkor normális, nekem sajnos sárga:-(

Mindegy,nem idegesítek senkmit sem,bocsi ha valakit megijesztettem,nem ez volt a célom, csak én is félek.

Boldog babavárást mindenkinek!!

2008. ápr. 12. 17:56
 7/8 anonim válasza:
Nekem is van folyásom,a doki írt fel már kúpot és kenőcsöt is,de egyik alkalommal sem említette,hogy a babának valami baja lehet tőle.Azt mondta,hogy ennek az igazi gyógyszere majd a méhlepény lesz,amikor kijön.(?)Azt meg csak úgy hallottam,hogy a folyás miatt a babának begyulladhat esetleg a szeme,amikor jön kifelé. 32 hetes kismama
2008. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy, hogy a folyást fertőzés (gomba) okozza, vagy csak a terhességgel járó bőséges váladék termelődés.Ha viszketés, égő érzés és kellemetlen szag társul, akkor fertőzés-kezelni kell. Ha sárgás, vagy kicsit fehéres, szagtalan váladék van ,az normális.
2008. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!