Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas/ mennyire fájdalmas...

Fájdalmas/ mennyire fájdalmas az abortusz? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A tágító fáj, maga a műtét nem, mert altatásban végzik. Utána fájhat, mivel húzódik össze a méh. Az ára: 28 920 forint, ha jól tudom.
2012. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt minden össze van szedve, amit tudni lehet:

[link]

2012. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A babának mindenképpen...
2012. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem missed abortuszom volt és bizony a tágító feltevése nagyon fájt utána nagyon hányingerem is lett.((((Estére kaptam fájdalom csillapítot így eltudtam viselni a menszi szerű erős görcsöket.A műtét nem fáj kb 5-10 perc az egész elbóditanak és mire felébredsz már az ágyadban leszel.
2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
30.000 és a tágító kicsit kellemetlen, de kibírható..altatásban nem fáj ., kábításban nem jó, állítólag fáj.
2012. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Túl vagy a műtéten már ha rólad volt szó vagy csak érdeklődtél?
2012. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!