Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nyitott méhszájjal...

Lehet nyitott méhszájjal szexelni?

Figyelt kérdés
39.hétben vagyok. Már nagyon nagyon nehezen bírom a terhességem.Elég nagy a babám is hozzám képest, ha kihúzom végig valószínű hogy csak császárral fogom tudni megszülni!Azt nem szeretném.Az orvosom azt javasolta hogy sétáljak nagyokat,vagy szexeljek egy jót a férjemmel.De nyitva mindkét méhszájam. Nem ártalamas ez?
2008. ápr. 12. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
De igen ártalmas. Én azt javaslom, ne szexelj. Mennyire van nyotva a méhszáj?
2008. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek az értékeim: C:2111. A dokim szerint bő 1 ujjnyira vagyok nyitva. Csak azt nem értem,miért mondják akkor hogy ez megindítja a szülést, ha egyébként ártalmas? A babámnak lehet baja?
2008. ápr. 12. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos,a baba a burokban van,így védve is van..nem kell aggódni.Bár tényleg nem tanácolják..a spermában oxitocin van,amit a szülés beindításakor alkalmaznak,így ezért mondta a doki.És ha azt mondta higy szexelj egy jót,akkor tedd azt:)Mindenkinek jó lesz:):):):)
2008. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy SEXELJ!!! A doki mondta, nem te találtad ki, szóval csak tudná ha ez bármiféle apró bajhoz is vezetne akkor valószínűleg nem tanácsolt volna ilyet.

Én veszélyeztetett vagyok és nem szexelhetek. 30 hetes vagyok, de a végén tuti fogok, ha szabad, ha nem. Ha a babának nem ártok természtesen csak akkor!!!

Feledhetetlen boldog élményeket, és egy gyönyörű, egészséges babát kívánok! ;)

2008. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Majd megírom használt e!!! ;-) Aki babát vár annak szintén kellemes babavárást és könnyű szülést aki pedig nem vár babát,annak minden jót kivánok! :)
2008. ápr. 12. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is az első babával a szexet ajálották,mert már 40-ik héten túljártam.Párommal szexeltünk is napi 3 alkalommal is de 1 hétig semmi,aztán beküldtek körházba és ott indították be a szülést.Ha baba nem akkar előjönni akkor

hiába a szex.Kitartás már nincs sok hátra!!!!32hetes kismama.

2008. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ka mar kivankozik kifele a baba, de picit meg vacakol, a szex segitehet neki jonni.

De ha meg napokat heteket akar benn lenni, nem okozza azt, h az ideje elott jojjon.

Tehat hajra!!!! :)

2008. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!