Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete csinaltam terhessegi...

2 hete csinaltam terhessegi tesztet, mert nem jott meg. Pozitiv lett.3 napja viszont, minden reggel picit verzek, kesobb barnas-sargas folyasom van, majd estere minden helyreall. Normalis dolog ez?

Figyelt kérdés
Orvosnal meg nem voltam, ugy gondoltam, meg varok legalabb 1 hetet.
2009. jún. 10. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem normális menj el minnél elöbb dokihoz!!

Mire várnál??!!

Reméljük nincs baj!!

Nekem mikor nem jött meg ,és a teszt kimutatta hogy jön a baby,szinét sem láttam vérzésnek,csak legközelebb szülésnél!!

Üdv remélem semmi komoly

2009. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos! A vérzés,barnázás a vetélés előjele is lehet. Én elvesztettem így egy babám :(
2009. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön menj orvoshoz!Nekem is volt barnázásom az elején és doki bácsi mondta,hogy fenyegető vetélés jele is lehet.Kaptam gyógyszert,sokat kellett pihizni,és hál istennek elmúlt.
2009. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal orvos!!!

Valószínűleg támogatni kell a terhességet gyógyszerrel.,, ha egyáltalán még lehet...

2009. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azonnal doki én márciusban jártam igy 2 szer volt kis barnázásom 5 hetesen mentem dokihoz egyböl irt fel utrogeston hüvelykupot naoi 2*1 és sajnos 7 hetesen már felszivodott a baba.most ujbol babás vagyok 6 hetes de már 2 hete voltam dokinál mivel vetélésem volt márciusban egyböl irt fel kupot napi 3*1 de nincs semmi baj szerencsére eddig.
2009. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy ennyien segitettek, nagyon koszonom! Voltam orvosnal: 6 hetes vagyok, jelenleg rendben van minden, sokat kell pihiznem 1 het aktiv fekves, majd 2 het mulva kontroll. Nem kaptam semmifele kupot vagy gyogyszert.
2009. jún. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!