Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 5+5, de a...

Holnap leszek 5+5, de a ciklusaim nem 28 naposak, hanem 32, van értelme ultrahangot csináltatnom?

Figyelt kérdés
Rettenetesen izgulok, volt már vetélésem. Holnap megyek dokihoz, aki ad majd beutalót uh-ra a klinikára. A szomszéd szobában (magánrendelő) is van uh, fizetnék is, ha megnyugtatnának. Csak nem tudom, hogy van-e értelme?
2012. márc. 13. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A petezsák már biztosan látszódik, de ennél több szerintem nem. Azért nem érdemes elmenni, mert utána ugyis visszarendelnek, hogy megnézzék van-e szívhang. Akkor meg azért fogsz izgulni. Én megértem, hogy a vetélés miatt most ideges vagy, de ha téged ennyi már megnyugtat akkor menj el.

Boldog babavárást!:)

2012. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld kivárni az idejét. 8.héten ráér az uh.sőt, a doki is. én nem mennék a helyedben, ha volt vetélésed,nem jó ha megpiszkál. nekem nem volt,de én mindháromnál csak a 8.héten mentem.
2012. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon:

[link]


meg tudod nézni,melyik héten mi látszik,ez alapján jobban tudsz dönteni

2012. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Menj el nyugodtan, hogy megnyugodj, jó helyen van beágyazódva a pocaklakód! Persze hogy van értelme elmenned! Valószínűleg nem lesz még szívhang, de vissza mész pár hét múlva, akkor már biztosan hallható lesz! Az orvos egyébként manuálisan is megvizsgál majd (gondolom).

(Én tegnap voltam az első vizsgálaton. A vérzéskimaradásom 7 hét 5 nap, de nekem is hosszabbak voltak a ciklusaim (32), a fogantatás is később történt, módosították a terminust, így 6 hetes 3 naposnak "ítéltek". A kis pocaklakóm 6 mm és hallottam a szívhangját is! )

Ne izgulj, minden okés lesz! Jó Babavárást!

2012. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, van már 2 fiam, velük nem is voltam ilyen para, de mióta volt a vetélésem - spontán és 6. heti - azóta rettegek. :( Az első kettővel is voltam a 6. héten, akkor még csak petezsák volt és szikhólyag, de nem izgultam. Nem tudom, hogy most megnyugtatna-e vagy sem? Dokihoz van időpontom holnapra, elvileg 3 hete kértem rákszűrésre. :)
2012. márc. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!