Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hasmenés...

Terhesség alatti hasmenés miatt aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Nem is igazán hasmenés, tehát nem folyékony állagú, inkább azt mondanám, hogy épphogy nem a normális széklet. Ha értitek mire gondolok.....

De ez elég gyakori. Tehát 7 napból kb 4-5 nap inkább ilyen, mint normális.


Lehet valami baj miatta?


2009. jún. 11. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt..... 16 hetes vagyok
2009. jún. 11. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el 2-3 np alatt,akkor mindenképp keresd fel a dokidat,vagy hivd fel a terhesgondozót.Vagy egyél egy kis csokit ,banánt,igyál kakaót ,ami fogja a hasat.Igyál sok folyadékot,leginkább tiszta vizet.
2009. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 11. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló gondokkal küzdöttem én is, mostanra inkább a másik véglet talál meg néha. Nem lesz semmi baja a babónak.

Az orvosom azt mondta hogy "nem szabad megfogni" a székletet szénnel, csokival, stb, mert ha esetleg baktérium vagy vírus okozza, az a jó ha kiürül a szervezetből mielőbb.

A babára csak a kiszáradás lehetne veszélyes, ezért kell pótolni a folyadékot. Igyál sok vizet!


Üdv.

22 hetes km

2009. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Ez megnyugtatóbb:)

Én is arra gondoltam, hogy talán így jobb, ha kiürül. Főleg ha nem is valódi hasmenés. Tehát nem mondhatnám, hogy nem szívódnak fel fontos dolgok.

A sok folyadékra figyelek....

2009. jún. 11. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!