Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a vélemények a Tatabányai...

Mik a vélemények a Tatabányai kórházról?

Figyelt kérdés
Van valaki akinek eggyáltalán jó véleménye van a Tatabányai szülészetről?
2008. ápr. 12. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ellátásra gondolok..
2008. ápr. 12. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó hely, bár máshol még nem szültem. A elsőt még a régi korházban szültem, a másodikat márt itt az újban. Nem volt fogadott orvosom, és panaszom sem. Szerintem nem gáz. Igaz mindenki véleménye más. És az ember inkább panaszkodni szeret, hogy nekem ez , meg ez, volt a gondom, meg nem foglalkoztak velem. stb. Ezért az ember nem hallja meg azt hogy van akinek kellemes élménye van az embernek. Úgyhogy szerintem, ne aggódj, nyugodtan szülhetsz itt. Ha még egy babám lesz, (remélem, minél hamarabb) azt is itt szeretném szülni.
2008. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs vele semmi gond!

Nem hiszem, h. hátrányos lenne. Én is itt fogok szülni, miért mennék messzebbre, ha egyszer itt lakom.

Az orvosok is ugyan úgy szakemberek, mint máshol!

2008. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Jó azért néha pozitív élményeket is hallani,mert eddig akit kérdeztem,csak panaszkodott.Bár nekem is csak negatív tapasztalataim voltak ott,de az már több éve volt,ezért reméltem,már azóta eltelt jó pár év,és változtak a dolgok:)
2008. ápr. 13. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak negatív és pozitív példák.Nem vészes,a szülésznők is nagyon kedvesek-és ha eljön az idő szerintem egyszerűbba közelebbit választani,mint autókázni akár egy órát is más kórházba.
2008. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is itt fogok szülni majd, bár még csak 19 hetesek vagyunk. Ma voltam 18 hetes UH és a Ferencz Zoltán dr. nem volt túl kedves hozzám. Nem nagyon válaszolt a kérdéseimre. Lehet, hogy a saját pácienseivel kedvesebb? Én a Pazár dr-hoz járok.

Kellemes babavárást mindenkinek!

2008. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is Dr Pazárt választottam,róla csak jókat hallani,én direkt akkor megyek csak a kórházba uh-ra amikor ott ő van.Ezek pedig a szerdai napok.A másik végett ne keseregj,vele én is így jártam....anno....
2008. ápr. 14. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szülésznőnek a Varga Vikit tudom ajánlani, ő nagyon figyelmes, kedves! Tegnap véletlen a Ferencz dr-hoz kerültem és egész kedves volt! Lehet, hogy jó napja volt? Boldog babavárást mindenkinek!

37 hetes kismama

2008. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!