Terhesség lehet?!

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a párommal peteérés idején. vártam hogy megjöjjön, késett majdnem 3 napot. Utána 8 napig csak pár csepp volt az is halvány. Tegnap meg ma ömlik belőlem. Mielött megjött volna volt egy nagyon nagy görcsöm alig tudtam megmozdulni(nem menstruációs görcs volt), de alig tudtam felállni 2 órán keresztül. Most ott tartok h kb. 10 napja van ez h tampont kell használnom, abból az elmúlt két nap az ami tényleg azért vérzés. Az elmúlt 10 napban hőhullámaim vannak, folyton pisilni járok, van h 5 percenként, a fejem annyira fáj felkelni alig tudok, a melleim mintha egy számot nőttek volna, és mikor hirtelen felállok, mintha meghúzódna a petefészkemnél, a derekam meg majd leszakad, és hányingerem is van. VALAKI ÉLT MÁR ÁT HASONLÓT?? igazából a beágyazódás kb akkor történhetett mikor meg kell volna jönnie, lehetséges h akkor még megjött? lehetséges hogy terhes vagyok? ha igen nem lenne probléma, 25 éves vok, és örülnék is neki, de mivel jelenleg vérszerű vmi jön belőlem, megvizsgálni sem tudnak. köszönöm a válaszokat
2012. márc. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél a késés után?
2012. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól,hogy vérzel megtudnak vizsgálni.Max csak neked ciki így,de a dokik hozzá vannak szokva az ilyen dolgokhoz.
2012. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még nem teszteltem gondoltam megvárom míg elmúlik. mensi előtt teszteltem de az kb 10 napra a sex után volt az lehet még ki sem mutatta volna.... én úgy érzem terhes vok, nemtudom elmagyarázni, de ezt érzem :/ de akkor ez a furcsa vérzés micsoda? várok pár napot...nemtudom mi lehet a baj
2012. márc. 16. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy nem vagy terhes és megjött, vagy alakult valami, csak nem jött össze.

Egyiket sem kívánom! És menj orvoshoz szerintem, meg tud vizsgálni, hidd el.

Kitartást!

2012. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ekkora a vérzés, nem valószínű a terhesség, mindemellett más nőgyógyászati oka is lehet, főleg, hogy egyéb tüneteid is vannak. Érdemes lenne bemenni az ügyeletre (így is meg tudnak vizsgálni).
2012. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :(
2012. márc. 17. 11:35
 7/7 A kérdező kommentje:
hát elmentem orvoshoz és petefészekcisztám volt :/
2012. márc. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!