Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó hasmenés terhesség...

Állandó hasmenés terhesség alatt, lehetséges?

Figyelt kérdés
Míg sokan mások az ellenkezőjével küzdenek, nekem kezdettől fogva hasmenésem van (most 22 hetes vagyok)! Igaz, csak napi egyszer, de akkor nagyon! A háziorvos kivizsgált (belgyógy., vérvétel, széklet), és nem talált semmit. Csak folsavat szedek, és az étrendemen sem változtattam, mindig is sok zöldéget, gyümölcsöt ettem. Különben a babám szépen fejlődik, és én is gyarapodom :) És nem okozhat ez gondot a későbbiekben?
2008. ápr. 13. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
EN meg nagyon az elejen jarok,de nekem is igy van,megy a hasam(napi 1x)....maskor meg orultem ha 2 naponta volt szekletem...
2008. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is lehetséges, nálam is ugyanez a helyzet, pedig már a 34. hetet taposom keményen. Mondjuk én laktózérzékeny vagyok, s a vitaminok, s egyéb nyomelemek tetejét ezzel vonják be,hogy könnyebben lehessen lenyelni őket- nálam ezért van így!Egyébként nálam sincs más baj. Ne aggódj, minden rendben lesz!
2008. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van az első naptól kezdve. Ráadásul én a terhességem előtt székrekedéssel szenvedtem. Napi egy, de van hogy egy nap semmi, aztán napi 3. Ezt add össze. A lényeg, hogy van. Boldog babavárást! 35 hetes kismama
2008. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is megy a hasam legtöbbször, reggelenként azzal kezdek :) Szerintem nem probléma, mert én is már a 40. héten tartok,és fejlődtünk szépen :)

puszi

2008. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt napi 1 hasmenésem,de én megittam kb 2 liter kamilla teát sok citrommal és egy kis mézzel,diétáztam kicsit és elmúlt.Úgy tudom,az erősen savanyú ételek,italok savassága megöli a hasmenést okozó bacikat,vírusokat.Persze ez csak akkor igaz,ha ilyen eredetű a dolog. 32 hetes kismama
2008. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy látszik, nem vagyok egyedül... Igaz lehet, hogy "terhességben minden lehetséges"... Mindenkinek boldog babavárást!
2008. ápr. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!