Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha legutóbb (3 napja) vizsgált...

Ha legutóbb (3 napja) vizsgálta az orvos, hogy zárt a méhszáj, de keményedik a hasam, mennyi idő alatt nyílhat ki a méhszáj (napok, hetek)?

Figyelt kérdés

Vagy minden esetben kinyílhat?Annyian ijesztgetnek itt ezzel.Én nagyon aggódós vagyok /első baba/.A dokim annyit mondott,hogy emeljem a magne b6-ot ha keményedne,de semmi mást.

26 heteske


2009. jún. 12. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs miért aggódnod.Nekem a szülés előtti vizsgálatkor(két nappal előtte) is zárt volt, pedig sokat keményedtem és sok jóslóm is volt.Volt, hogy nst-ről a doki nem akart hazaengedni, mert háromperces fájásokat mutatott a műszer.Megvizsgált, de bombabiztosan zárt méhszájam volt.

Egyébként itt sok olyat is olvashatsz, akiknek nyitva van valamelyik méhszája és mégis túlhordja a babát.

Élvezd a terhességet!:)

2009. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást!
2009. jún. 12. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nyugi, nekem sajna a 20. héttől nyitva van a külső, és nagyon rövid már a méhnyakam, de nem lett belőle gond, remélem nem is lesz.Most vagyok 29. hetes, és jövő héten megyek ismét dokihoz.Majd ott kiderül hogy milyen a méhszájam.Pedig én nem is keményedtem meg ilyenek, mégis hamar kinyílt.Ez lehet alkati is, nem biztos hogy te is ki fogsz nyílni.Sok magnéziumot kell szedni, én még így is hogy soha nem keményedtem, 3*2 magnéziumot szedek.

Szép terhességet.

2009. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,teljesen megnyugtattatok!

Sok boldogságot kívánok nektek!

2009. jún. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!