Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lesz ez így sok?

Mennyire lesz ez így sok?

Figyelt kérdés

Van egy hét hónapos kislányom és nagyon úgy néz ki, hogy jön a kis tesó. Védekeztünk, de ezek szerint becsúszott.

Az abortusz ki van zárva!

De nagy pocakkal mennyire tudom majd emelgetni, pelenkázni, szoptatni a lányomat? Vagy mire kell majd, hogy figyeljek, mi az, ami nem ajánlott?


2012. márc. 17. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én emelgettem az enyémeket,a harmadiknál kettőt fogtam két oldalt. Semmi gond,ha nem 6 évesek,akkor nem olyan nehezek, hogy az gondot jelentene.
2012. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyílván könnyebb lesz ha csak ezt az oldalát nézzük.
2012. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a terhesség vége biztos húzos lesz, de kibírható. Sőt lehet addigra már járni is fog a kislányod :)

2 hónapja megy a lányom, de azért még most is felveszem.

Üdv egy 37 hkm

2012. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Hacsak a doki nem tiltja meg az emelgetést, meg fogod tudni csinálni. Én 38 hetesen naponta többször emelgetem, cipelem a 13 kilós kétévesemet, nem mondom, hogy kellemes, de eddig nem okozott problémát. A pelenkázással sem volt gond, pedig hánytam rendesen az első 12 hétben, a tisztába tevéstől mégsem lettem rosszul soha.

A szoptatás már nehezebb téma. Van baba, aki ilyenkor elválasztja magát, mert megváltozik a tej íze, ez nyilván az egyszerűbb eset. Hogy szabad-e szoptatni, ha ez nem történik meg, arról megoszlik az orvosok véleménye is, én erről nem szeretnék állást foglalni, de az tény, hogy sokan szoptatják végig a terhességüket gond nélkül.

2012. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is emelgettem a kislányom amikor terhes voltam a kis öcsikéjével.nem volt semmi gond az emeléssel pelenkázással.Engem a meleg jobban fárasztott.
2012. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is emelgettem a lányom,de 20 hetesen azt be kellett fejezni,merta pocakbaba elnyomta a vesém,és kaptam egy állandó belső katétert,ami miatt nem lehet! :(

20 hós volt mikor terehs lettem!Én még szoptatom,32 hetes vagyok a hugival!

Nem okozott görcsöket semmit....


Nálunk már nincs pelus amióta terhesvagyok,de nem hinném,hogyaz gond lenne,mert most meg a fenekét törlöm :)


Nekem még most is aketéter okozza a legnagyobb goindot,nem a pocak,meg ababa,pedig már 2,5 kiló és 50cm!De a pocakomtól elférek,nem zavar semmiben!


Gratulálok!:)


2 éves kislány és 32hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9 hónapos volt a lányom mikor újra terhes lettem. Simán emelgetem, pedig most már 11 kilós... Még nincs nagy pocakom, hát majd kiderül, ahogy akkor mi lesz, bár addig önállóbb is lesz a kisasszony.

Nem kell ezt túlkomplikálni,másoknál 3-4-5 gyerek van pár hónapos korkülönbséggel:)


Sok boldogságot!

2012. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 honapos volt a fiam, amikor bevallaltuk a kistesot es abban a honapban teherbe is estem.

Egeszseges volt a terhessegem, nem igazan valtoztattam semmit. Jo sulyban is volt a nagyobbik. Hajolva nem emeltem, leguggoltam erte. Ennyin valtoztattam kb.

Semmi gond nem volt. Nekem a pocakom sem volt utban, fitt voltam vegig.

2012. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!