Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt felpuffadt...

A terhesség miatt felpuffadt hasat be lehet húzni? Ha leülünk akkor gyűrődik? És milyen állagú?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet behúzni, nem gyűrődik, mint a háj, szép gömbölyű akkor is, amikor ülsz! Legalábbis az én hasam ilyen volt! Nem lehetett összekeverni a kövérséggel. Milyen állagú? Hát, nem is tudom! Olyan izomszerű állagú. Nem puha, nem kemény, olyan pont jó! Már terhes vagy?
2012. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még most nem szeretnék terhes lenni. :)


És ha lefeküdtél, akkor is megmaradt?

Nekem csak a köldököm körül van egy kicsit felpuffadva, ha állok, akkor keményebb, de ha leülök és farmer van rajtam, akkor kicsit gyűrődik, ha lefekszek, akkor pedig megint olyan, mint amikor állok, keményebb és kidudorodik a köldököm körül.

2012. márc. 18. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:

:))))))))))))))))))))))))))) A terhesség nem ilyen. :) Nem gyűrődik, nem lehet behúzni (tekintve, hogy a babát nem lehet behúzni, és azt, hogy milyen "állagú", nem igazán tudom értelmezni... :) Tekintve, hogy az a méhed, ami egy nagy darab simaizom, izomállagú.

32 hetes kismama

2012. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!


Igen, én tapasztalatlan vagyok ebben a témában. :)

Akkor gondolom összefogni sem lehet a hasat úgy, mint a husis hasat?!

2012. márc. 18. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Már csak azért sem, mert igen hamar elkezd mocorogni bennem pl. a kisasszony, ha valamilyen "támadás" éri a pocakom (már egy gyengédebb simire is rugdosás a válasz):).

Na persze ez korai terhességben még nem így van. De más a terhes has, mint az úszógumi. :)

2012. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Korai terhességben milyen?
2012. márc. 18. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor is ugyanolyan, de nem mozog még benne a baba attól, hogy megsimogatod.

De ha terhességtől tartasz, annak nem a hasnövekedés azért az első tünete, ha meg már ott jársz és nem vetted észre, akkor az nagyon durva.

2012. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A terhes has akkor is megmarad, ha lefekszel! Nem teheted félre a babát, és nem csúszik oldalra! :-) Neked háj van a hasadon! Sok kismaminak csak a 20 hét körül látszik a terhesség!
2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!