Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok és nincs túl...

12 hetes vagyok és nincs túl nagy étvágyam. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Kb 10 kor eszek szendvicset vagy lekváros kenyeret, aztán ebéd, de van, hogy a levestől már jóllakok. Délután uzsonnázom, aztán van még vacsora és még valami gyümölcs is minden nap. Szedek elevitet és néha folsavat, meg magnéziumot is szedtem csak már elfogyott.

48 kilo vagyok, kb 46 al kezdtem. Elég így a babámnak a táplálék?


2009. jún. 12. 12:59
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy a meleg miatt nem kivánod a kajcsit. 12hetes terhesen ugyan így voltam a husira ráse tudtam nézni de gyümit azt ettem meg tejterméket na de 20.hétre megjött az étvágyunk mind 3onknak ugyanis ikreim vannak:).Szerintem nincs semmi gond de a védőnőt vagy az orvosodat azért kérdezd meg.jóegésséget kívánok nektek:)
2009. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, én tulajdonképpen azért aggódom, mert alapban is sovány vagyok és, nem szeretném, hogy hiányt szenvedjen valamiben.

Gratulálok az ikrekhez!Fiúk vagy lányok?

Merre fogsz szülni?

2009. jún. 12. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem örülj neki, hogy ennyit tudsz enni! Én most vagyok a 9. hétben, de 3 hete nem eszem. Reggel kb. 2 db keksz, aztán egész nap semmi, csak gyümölcs, meg néha tészta. Sajnos a tejtermékekre rá sem tudok nézni, a hústól is hányingerem van, akkor is ha csak rá gondolok.
2009. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj,nem baj ha nincsenek éhségrohamaid.. fiammal voltak,17kg-ot híztam,most nincs ilyen kb így eszem mint te,és +6kgnál tartok 30hetesen.. én is attól féltem kevés,de a babám husibb is mint az átlag ilyenkor..:)
2009. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!