Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+5 vagyok. Ha elkezdem...

36+5 vagyok. Ha elkezdem mától a málnalevél teát, attól még nem indúl be előbb a szülés, ugye? Hol lehet kapni? Gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

36 hetes kortól lehet inni nyugodtan!!

Én annak idején Bio patikában vettem, de szerintem van Herbáriában. Barátnőm gyógyszertárban vette magának.

2009. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36+3 hetes vagyok és engem kifejezetten kért a szülésznőm, hogy a 36. hét betöltése napjától napi 4 csészét igyak meg belőle. Tehát így már 4. napja iszom. Utánaolvastam a hatásainak és csak annyit tesz, hogy erősíti a méhizomzatot, ill. rugalmassá teszi. Vagyis segíti majd a tágulást.

Szülést nem indít be! Ne aggódj:-)

Üdv!

Kitartást!

2009. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
abban segit,h a tágulási szakaszban gyorsabban menjen a tágulás,nem beinditja a szülést!onnantól ajánlott,igyad nyugodtan
2009. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!