Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja és környékén élők,...

Baja és környékén élők, szülés előtt az egyszer használatos fehérneműt hol tudtátok beszerezni? Mert már néztem pár gyógyszertárban, s eddig sikertelenül.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a környéken élek, de ha van arra valahol gyógyászati segédeszköz bolt ott nézd meg!
2011. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én annak idején a DM-ben vettem. Szerintem ott most is kapsz.
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem oda valósi vagyok de a múlt héten vettem a Dm-ben.5 db van egy dobozban és 690Ft volt.A szülésznő azt tanácsolta ne dobjuk ki egy használat után se mert gyorsan tisztítható és pár perc alatt szárad.Tényleg jó kis anyaga van egy méretben kapható de jó nagyra nyúlik.Egyébként itt felénk bababoltban is kapható ott már méretezve van!
2011. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat, s akkor legközelebb irány a DM :)
2011. jún. 23. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
korháznál gyogyászatiba van.mikor szülsz?kinél?
2011. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kórház előtt a gyógyászati segédeszközben van ilyen neccbugyi mosható is 150 ft/db:)
2011. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

13:40-nek

Július 10-re vagyunk kiírva. Nekem nincs fogadott orvosom, ügyeletre bízom magam. Te is Baján szülsz? S ti mikorra vagytok várhatóak?

2011. jún. 23. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
szia.én 29re vagyok kiirva de van biztos ezt is tul hordom mint fiamat!ö is fiu lesz.nekem sincs orvosom elsövel sem volt.mikor fekszel be?minden rendbe van?bajai vagy?én dávodi bajátol 35kmre van.
2011. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia én igen bajai vagyok. Eddig a terhességi cukron kívül szerencsére semmi bajunk nincs :) Még nem tudok róla, hogy mikor kellene befeküdnöm. Ez nem túlhordás esetén van, vagy ha nem stimmel az NST-n valami? Most megyek hétfőn megint, de eddig semmi konkrétabb összehúzódásom nincs, a kisfiam is nagyon nyugodt.

Neked akkor ő már a második babád lesz. Gratulálok hozzá. Egyébként, lehet hogy anyósomat és a férjemet is ismered, mert ők dávodiak, de ezt egyébként ha érdekel, akkor privátba.


Jó pihit szülésig

Egyébként június 29-re vagy kiírva?

2011. jún. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!