Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmus is tilos, vagy...

Az orgazmus is tilos, vagy csak a behatolás veszélyes?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok és veszélyeztetett terhes. 14 hetesen kerültem kórházba vérzéssel és megállapították, hogy a méhszájat megközelíti a placenta, ezért érzékenyebb az átlagnál ás tilos a szex. Akkor azt mondtam, egy évig eszembe sem fog jutni, csak a babának ne legyen semmi baja!! Ezt most is így gondolom, de egyre nehezebb. Már semmi panaszom nincs, csak egy kis símogatásra vágynék:( Ne ítéljetek el légyszives emiatt!!!
2008. ápr. 13. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmuskor összehúzódik belül az izom, úgyhogy szerintem az is veszélyes.
2008. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy tudom, hogy ilyenkor az orgazmus is tilos. :-(
2008. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem itellek el,megertelek,h vagysz ra,hat nem vagyunk kobol.

Szeritnem kerdezzd meg az orvosodat,mert csak O tud neked ebben tenyleg megfelelo valaszt adni.

De szerintem amig nem beszelsz vele probald megallni,nehogy emiatt baja legyen a babanak.

En nem vagyok veszelyeztetett terhes,de az elejen amikor orgazmusom volt olyan szinten elkezdett fajni a pocakom,es bekemenyedett,h hetekig nem is mertem ujra egyutt lenni a parommal.Azota mar nincs ilyen,de a hasam alja nagyon bekemenyedik az orgazmustol.

Szerintem tenyleg beszelj az orvossal,es ha O azt mondja semmi gond nem lehet akkor hajra..En ezt kivanom nektek!!

Boldog babavarast kivanok

2008. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ettől én is. Az a baj, hogy sokszor már álmomban is szerelmeskedünk és olyankor szabályos orgazmusom van és ijedtemben felriadok. Mit csináljak? Pedig soha sem volta szexmániás!!
2008. ápr. 13. 20:30
 5/11 A kérdező kommentje:
ettől....tartottam... én is -bocsi
2008. ápr. 13. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvosoddal, mert a terhesség előrehaladtával a placenta is feljebb kerül messzebb a méhszájtól. Hátha már kicsit odébb van. :)
2008. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden egyes vizsgálatkor kérdezz rá ,mert magától nem biztos hogy mondja,és ha feljebb húzódott akkor már biztos lehet.Sajnos az orgazmus semjó ilyenkor, de ha álmodsz egyszer-egyszer nem lesz baj-vigyázz magatokra,szia.

26 hetes kismama

2008. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia! én is veszélyeztetett terhes vagyok(volt már vetélésem) azért nem lehet szexelnünk a férjemmel ! itt igazából nekem azt mondta a doki hogy az orgazmus okoz gondot mert erős méhösszehúzódással járhat amit utánna erős vérzés kisérhet! ilyenkor mindig átértékelem a dolgokat hogy mi a fontosabb a babócám vagy a szex! tudom nehéz megállni de hát ha muszáj akkor muszáj!kitartást kivánok neked és boldog babavárást!egy 11 hetes kismami!
2008. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél én is így voltam.Ilyenkor a behatolás,és az orgazmus is tilos,neked meg főleg tilos,ha már vérzésed is volt ez végett.Nekem is volt,de inkább nem is részletezném miket tud ez okozni....
2008. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nem lesz könnyű, de a kisbabánk a legfontosabb!

Egyébként a vérzés nem emiatt volt, hanem állítólag túl hosszú ideig ültem egy előadáson, ahol meleg volt és fülledt levegő. A meleg miatt kitágultak az erek. Sajnos már a terhességem elejétől nincs semmi szex, pedig akkor még nem volt panasz, csak féltettem a babát. Aztán meg már nem is lehetett. Tehát már 4 hónapja semmi. Az álmaimat pedig sajnos nem tudom kordában tartani. :(( Olyan gonosznak érzem magam.

2008. ápr. 14. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!